Новий кліп Epolets: дівчина-вампір з обкладинки Playboy

Опубликовано 20 марта 2019 г.

New.


Нещодавно популярні рокери Epolets презентували першу нову пісню за рік — драйвову пісню про небезпечну пристрасть і любов до фатальної дівчини, яка зводить з розуму, яка моментально знайшла відгук у слухачів. У перший же день нова робота одеситів потрапила на перше місце в український чарт iTunes.

Сьогодні ж гурт представив кліп на новий сингл.

Образ головної героїні, про яку співає фронтмен групи Паша Варениця, на екрані втілила модель Адель Вакула — найсексуальніша дівчина 2018 року по версії журналу Playboy.

«Група Epolets стала для мене приємним відкриттям. До знайомства з їх творчістю я була впевнена, що це не мій формат музики — я помилялася. Режисер надіслав мені пісню і за день я знала слова напам'ять.

Сусіди, очевидно, також. Це такий міні-фільм, в якому завдяки щасливому випадку збулася моя давня мрія - зіграти вампіра! З хлопцями ми познайомилися в день зйомки. Дівчата, з упевненістю тепер скажу - ваші серця будуть розбиті! », — коментує Адель.

Режисером відео став Віктор Скуратовський, екс-басист гурту «Друга Ріка», автор безлічі кліпів для українських артистів («Друга Ріка», «Мачете», «СКАЙ», «Без Обмежень», Mountain Breeze, KARNA та багатьох інших).

«Коли наш менеджер Наташа подзвонила і сказала, що Вітя погодився знімати нам кліп, я радів як дитина, якій пообіцяли за хороші оцінки подарувати комп'ютерну приставку. З підліткового віку я не байдужий до теми вампірів, тому, коли Скуратовський скинув сюжет, я був приємно здивований! Але тоді я ще не знав, що в кліпі буде зніматися модель з обкладинки Playboy Адель Вакула. А це без перебільшення п ** датий бонус! », — розповів Паша Варениця.

Нагадаємо, що група вже вирушила в весняний тур по містах України, в якому зіграє нову пісню і всім улюблені хіти з усієї дискографії. Першим у списку став концерт в Одесі, далі по курсу — Львів (23 березня), Дніпро (30 березня) і Харків (31 березня). А фінальною крапкою стане київський клуб Atlas — 7 квітня.

Фото: Юрій Стефаняк

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев