Гурт Fontaliza зняв відео на пісню з газетних заголовків

Опубликовано 13 декабря 2018 г.

Ідейні натхненники нової роботи — The Rolling Stones.


Український рок-квартет Fontaliza представив ліри-відео на найконцептуальнішу пісню зі свіжого альбому «Фірмові рухи» — «4.20».

Павло Холошев (вокал, гітара) про пісню: «4.20»: «Це пісня, що характеризується перевагою форми над змістом. В процесі роботи над альбомом, цей трек виявився останнім. Тому ідей для написання тексту не залишилося зовсім.

Ми колись читали історію  The Rolling Stones, які вичерпавши всі творчі сили для написання пісень, склали текст з газетних заголовків. Ми вирішили взяти приклад наших старших братів. Вирушили до найближчого супермаркету, набрали новинних газет і стали шукати  найбільш помітні й абсурдні на наш погляд заголовки. На мій подив, це виявилося досить захоплюючим заняттям. Чого тільки не пишуть в газетах: і про коханку чоловіка, і про психоделічні зустрічі з Богом.

Коли ми записали пісню, виявилося що тривалість треку 4 хвилини 20 секунд. Я вирішив зберегти концептуальність пісні, тому щоб закінчити роботу над текстом прокидався о 4:20 ранку. У підсумку, форма перемогла зміст. Ми не намагалися вкласти в цю композицію якийсь сенс. Більшою мірою — просто розважалися. Але кожен з нас знаходить в цьому треку якісь свої асоціації та сенс. Думаю, що з цією піснею нам хоч трохи вдалося наблизитися до концепції створення справжнього мистецтва. Коли ти створюєш щось граючись. Нехай навіть все це ілюзія».

Юрій Холошев (бек-вокал, гітара) про відео: «Відео на пісню “4.20” — це візуальне втілення ідеї, від якої ми з братом відштовхувалися при написанні тексту. Пам'ятаю, як я приїхав до нього додому, а там газети всюди - на столі, на ліжку, на балконі, в кухні. Вони були навіть на підлозі, тому що кішка стягнула одну і розтерзала її на шматки. Брат коротко пояснив, чим він займається і мені дуже сподобалася ця ідея. Я вирішив приєднатися до нього і в процесі придумав ідею для відео».

Фото: Євгенія Люлько

Fontaliza

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев