Alina Pash і Freel долучились до кампанії про рівність жінок та чоловіків

Опубликовано 19 сентября 2019 г.

Друга хвиля важливого соціального проекту «Почути одне одного».


За інформацією Національного Демократичного Інституту (НДІ), 77% українців та українок вважають рівність важливою. Чоловіки і жінки в Україні в рівній мірі прагнуть змін щодо традиційних жіночих та чоловічих ролей і бачать суттєву відмінність між поточною та бажаною ситуаціями. У червні цього року НДІ розпочав громадсько-просвітницьку кампанію «Почути одне одного», першим етапом якої стало створення однойменного сайту. Тоді ж до проєкту долучилися відомі українські автори та авторки, висловивши свою позицію в есеях про рівність.

Зараз стартує друга хвиля кампанії, яка має на меті розповісти про руйнівну роль ґендерних стереотипів голосом тих, до кого прислухається молодь. Співачка Alina Pash і репер Freel підтримали меседж «Почути одне одного» й інтерпретували його у власній пісні, що демонструє абсурдність ґендерних стереотипів у нашому житті.

Фріл:

«Ґендерні стереотипи — напевно, найбільш розповсюджені у світі. Велика частина суспільства вважає, що «справжній чоловік» має приносити гроші в сім'ю, купити квартиру, дачу і авто, а «справжня жінка» — має виховувати дітей, сидіти вдома і робити те, що скаже чоловік. Хто встановив ці обмеження? Хто понавішував ці ярлики? У 2019-у році думати так — просто тупо. Людина має бути щасливою і займатися тим, чим їй справді хочеться займатись і не давати керувати своїм життям іншим.

Я дуже радий долучитися до проєкту, який допомагає людям замислитись над цими стереотипами і спробувати подивитись на світ широко відкритими очима. Слухайте одне одного!»

Аліна:

«Мені початково сподобався проєкт, бо він спрямований на те, щоб вирівняти ситуацію та поставити акцент на дуже актуальній для України темі. У нас суперкласні та сильні жінки, у нас прекрасні чоловіки, і про це просто треба розказувати − правильною мовою і з правильним посилом. Власне це ми і спробували зробити».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев