Freel та Jamala випустили спільний сингл та арт-відео «Коли закінчаться війни»

Опубликовано 26 августа 2022 г.

Зненацький дует.


Повномасштабне вторгнення росії в Україну триває понад пів року, і, попри кожну нову рану, країна продовжує битися за свою Незалежність і суверенну територію. Від фронту ця боротьба простягнулася в усі сфери життя.

Спільна робота репера Freel і співачки Джамали «Коли закінчаться війни» — це історія про людей, які щодня продовжують боротися за свою країну.

«Це пісня про всіх нас: вільних, незламних, непереможних. Вона про тих, що першими виходять на Майдан, коли коїться несправедливість, про тих, кого я зустрічаю під судами з плакатами в руках, про тих, хто боронить країну на передовій або в тилу. Це пісня про той самий день, коли ми переможемо, а росія припинить свої загарбницькі війни, яких у неї чимало», — Freel.

Цей зненацький дует народився восени 2021 року. Тоді, через тривожні новини, напруга в суспільстві вже почала зростати, проте сингл не був заздалегідь спланованою роботою. Артисти випадково зустрілись на студії, де Freel працював над новою піснею, а Jamala миттєво доповнила її. Це трапилось майже випадково і не було зрозуміло чи отримає такий дует продовження.

Наступного разу артисти зустрілись вже, коли в країні вже йшла повномасштабна війна, адже зрозуміли, що та сама пісня наразі стала актуальною як ніколи. Тоді  ж розпочалась робота над артвідео синглу,  над яким працювала ілюстраторка Марія Оз. В аудіовізуальному сенсі «Коли закінчаться війни» — це  відбиток переживань усього українського народу за пів року війни.

«Одного дня ми прокинемося від голосу рідних зі словами "Ми перемогли, війна закінчилася», знаю, це станеться. Ця війна закінчиться на нашу користь, тому що ми бємося з своїх. За свій дім", — розповіла Jamala, співачка й авторка пісень, володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» від «Атлантичної ради» у 2022 році.

Слухай на стрімінгах:

Spotify: https://spoti.fi/3dWSohA

YouTube Music: https://youtu.be/6uWxr2oa5KE

Apple Music:https://apple.co/3R9QhoW

Deezer: https://www.deezer.com/us/album/348187687

Jamala FREEL

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев