3 факти про новий кліп CLOUDLESS «Бувай»

Опубликовано 11 ноября 2019 г.

В червні столичні романтики CLOUDLESS презентували концептуальний альбом «МАЯК», але після декількох відео активність гурту припинилась. Сьогодні ж відбулась прем’єра кліпу «Бувай», яка стала останньою спільною роботою для гурту та вокаліста Жені Тютюнника.


Пророча пісня про боротьбу з внутрішніми демонами, про перемогу та поразку.

1. Відеоробота, яка стала для музикантів фатальною

Адже після неї гурт покинув вокаліст Женя Тютюнник.

«Ми й уявити не могли, що ті події та емоції, які переживає головний герой кліпу, насправді стануть нашою реальністю. Пошук себе і боротьба, сумніви, безвихідь і паніка. Через все це ми пройшли, коли з певних причин попрощалися з нашим вокалістом.

Хоч і припинити існування гурту в такому вигляді було нашим спільним рішенням, але такі події — завжди стрес», — розповів один з засновників CLOUDLESS Антон Панфілов.

Сам Женя Тютюнник свій відхід з групи коментує дуже коротко: «Кілька років поспіль CLOUDLESS були дуже важливою сторінкою в моєму житті. Я вкладав в цей гурт всього себе, але наші шляхи розійшлися. Бажаю хлопцям, щоб у них все було добре!»


2. Київське море і чесні емоції

Зйомки проходили на Київському морі з раннього ранку до пізнього вечора. Локацію обрали невипадково. Потрібно було оперативно зняти контрастні сцени з найчеснішими емоціями. Захід сонця на кромці Київського моря, засохлі дерева і пісок перебували в півсотні метрів один від одного. Режисером відео став Олександр Добрев, який співпрацював з ONUKA, The Maneken та іншими.


3. Імпровізація танцюристів і майбутнє гурту

Режисер-постановник і автор хореографії — Діана Циба. Цікаво, що в кліпі практично немає жодної заготовленої зв’язки, танцюристи в кадрі імпровізують і діляться тими емоціями, які відчувають в той момент.

Антон Панфілов: «Зйомки були досить екстремальними — всіх танцюристів сильно покусали мурашки, а колючки в піску кололи ноги так, що ще кілька днів всі діставали занози зі стоп. Сцени в воді знімали в кілька дублів, актриса замерзла, її покусали комарі, але кожен раз вона заново входила в роль і продовжувала танцювати. Ми працювали, як в останній раз.

Але, якщо чесно, навіть подумати не могли, що цей раз і насправді стане останнім. Я більш, ніж впевнений —  зовсім скоро ви почуєте CLOUDLESS в трохи іншому складі. Ми не збираємося закривати групу, нам є що сказати вам всім!»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев