Гурт CLOUDLESS представив перший сингл з новим вокалістом

Опубликовано 20 января 2020 г.

Пісня для Нацвідбору на «Євробачення».


Влітку минулого року столичний гурт CLOUDLESS випустив концептуальний альбом «Маяк» — стильний поп-рок про екзистенційний пошук та подолання. Але майже одразу після виходу альбому гурт покинув вокаліст та автор пісень Євген Тютюнник. Пісні з альбому були його особистою історією, тож складно було уявити, як їх співав би хтось інший.

І ось після декількох місяців пошуків гурт CLOUDLESS повернувся з новими учасниками та звучанням.

Антон Панфілов, один із засновників гурту CLOUDLESS: «Ми переродилися та готові заявити про себе. Голосно та яскраво».

Новим вокалістом став фіналіст «Х-Фактора» Юрій Каналош. Також до команди приєднався гітарист Михайло Шатохін. CLOUDLESS версії 2.0 — більш енергійні та потужні, з чіпкими хуками та забійними гітарними рифами.

Першим новим синглом оновленого гурту став трек «Пісня чемпіонів».

«Це пісня для тих, хто перебуває в критичній ситуації. Пісня-заклик: ніколи не здавайся! Подивися на нас. Різні люди та обставини намагалися нас втопити, але ми все ще тут — з новими обличчями і з новими силами!», — пояснює Антон.

«Це все ілюзії, які не дозволяють нам піднятися. Ми так прив'язані до матеріальних цінностей, що часом забуваємо про душу й про те, що дійсно важливо. Але ж ми самі пишемо свою історію. Тому ніхто не повинен вказувати нам — як жити і що робити. Головне, про що ми повинні пам'ятати, навіть у найскладнішій ситуації необхідно продовжувати вірити і любити, тому що віра і любов — це наймогутніша зброя, що була подарована людству», — додав новий вокаліст гурту Юра.

Саме з композицією «Drown Me Down» гурт візьме участь у «Нацвідборі» на конкурс «Євробачення 2020». Серед інших конкурсантів —Катя Chilly, [O], Krutь, Jerry Heil, Khayat, TVORCHI, Fo Sho та інші.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев