Фотозвіт: Jamiroquai та інші на BeLive у Києві

Опубликовано 22 июня 2018 г.
Автор: Open.ua

Very the Jerry,  «Счастливые люди», Funkerman та Jamiroquai на НСК «Олімпійський».


Мультикультурний фестиваль BeLive вперше розпочався у Києві.

Перший день запам’ятався мінімальними затримками, великим різноманіттям їдла (і не дивно — організували чотириденний фестиваль люди з досвідом з Ulichnaya eda), пошуком потрібних тобі зон (є де з дітлахами пограти, є «Сіті спорт», зона блогінгу, різноманітна зона від FILM.UA GROUP), купою знайомих та медійних облич, українською інді-музикою (Very the Jerry, «Счастливые люди», Alina Pash, дискотекою під сет хаус-майстра Funkerman та майже двогодинними танцями під хедлайнера вечора — гурт Jamiroquai.

На виступ Jamiroquai зібралось декілька тисяч людей, точні цифри чекаємо від організаторів, але на око було не менше 15000. Майже усі щасливі, бо почули майже все зі списку улюблених хітів («Little L», «Space Cowboy», «Cosmic Girl», «Canned Heat», «Love Foolosophy»).

Виступ Jamiroquai — це містер Джей Кей в джинсах, спортивній курточці та фірмовому капелюсі «Automaton», який рухався та світився, в компанії 10 професіоналів — гітариста, басиста, ударника, перкусіоніста, мультиінструменталістів та бек-вокалісток.

Так, йому вже 48, рухи не такі динамічні, як в старих кліпах, та співає він так само чесно і фірмово. В комбінації з професіоналами-музикантами й першокласним світловим шоу українські фани повертались на 5-10-15-20 років назад й перетворювали НСК «Олімпійський» на дискотеку тих днів. З дискоменом Джей Кеєм.

Глядачі наче отримували енергію від магічного капелюха Джей Кея і самовіддачі усієї команди, забували про все і просто танцювали.

В найближчі дні з музичної програми на BeLive будуть Everything Everthing, Hurts, HONNE, Parov Stelar band, Kazka, Inaia, Laud, Constantine, Latexfauna, The Erised, Dilemma, Mozgi, «Ляпис 98» та інші.

Jamiroquai на фестивалі BeLive у Києві. 21.06.2018, НСК «Олімпійський». Cетліст:

1. Shake It On

2. Little L

3. Light Years

4. Space Cowboy

5. Alright

6. Use the Force

7. Cosmic Girl

8. (Don't) Give Hate a Chance

9. Travelling Without Moving

10. Nights Out in the Jungle

11. Canned Heat

12. Love Foolosophy

Більше фото — у нашому альбомі на Facebook

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев