Засновник лейблу Rookodill'a випустив EP з Джамалою, LAUD, Very the Jerry та Suok

Опубликовано 20 августа 2018 г.

Дебют Vanek Foundation: 18 музикантів та 5 виконавців.


Ваня Клименко, досвідчений саунд-продюсер із Києва, ідейний натхненник і засновник незалежного лейбла Rookodill'a, презентував дебютний ЕР власного проекту Vanek Foundation.

В «Rookodiller» всього чотири коротких треки, але сюжетних поворотів і подій — на повноцінний альбом. Реліз відкриває спільний сингл з Jamala «Nevermind». Такий собі «ill funk» — в’язкий, спотикаючий ритм і напів порожнечі, в яких Джамала відчуває себе абсолютно органічно.

Deezer

Google Play

Далі лунає стильний ейсід-джаз «Hypnotize» — колаборація з Мар’яною Головко (вона ж Suok). Динамічний трек «Promise» — це колаборація одразу з трьома артистами: Suok, хіп-хоп артист Very the Jerry і перспективний соулмен Anyanya Grace. Закриває дебютний ЕР проекту Vanek Foundation jazzy хіп-хоп «Good Morning» — дует Very the Jerry і LAUD.

«Я би не став говорити про те, що це виключно мій реліз. До цього запису причетні багато чудових музикантів  та вокалістів, чий смак та ідеї близькі мені. В цьому суть слова “foundation”», — говорить засновник Vanek Foundation Ваня Клименко.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев