В рамках вечірки Promin' у Києві виступять Ben Klock, Ellen Allien та DVS1

Опубликовано 6 сентября 2019 г.

PHOTON x Promin', 13 жовтня, кіностудія ім. О.Довженка.


Серія аудіовізуальних вечірок Promin' від H2D та Smailov повертається. Після виступів Apparat і Telefon Tel-Aviv, а також лютого діджей-сету Modeselektor,  команда Promin' в колаборації з електронним продюсером і резидентом клубу Berghain Беном Клоком представлять Києву шоукейс Photon.

Досліджуючи можливості просторової орієнтації звуку, Photon відкриває нові межі його сприйняття — синергія музики, світла й архітектури породжує унікальний мультисенсорний досвід, демонструє співвідношення звуку і простору. Кожна з вечірок знаходить своє місце у винятковій локації, де можна провести необхідні маніпуляції зі світловими інсталяціями, перетворивши медіа-арт в природний контекст електронної музики.

Шоукейс Photon буде представлено 13 жовтня на території Кіностудії Довженка, 1 павільйон.

Квитки

Facebook-подія

Берлін, Бергхайн і Бен Клок — три елементи, що міцно і нерозривно пов’язані між собою. Відколи в 2005 році Бен Клок став резидентом Бергхайну, він миттєво зійшов на передову сучасного берлінського техно-руху і перетворився на незмінний символ музичного ландшафту міста.

Разом з Беном Клоком у Києві відіграють відразу декілька культових гостей — Елен Алліен, DVS1, а також українець Voin Oruwu.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев