У рамках проекту Cercle у Державному музеї авіації виступить Реньє Зоннефельд

Опубликовано 19 июня 2019 г.

Деталі унікального сету від Cercle.


1 липня в Києві відбудеться сет Реньє Зоннефельда, одного із найбільш успішних техно-продюсерів на сьогодні.

Попри молодий вік, Зоннефельду вже вдалося потрапити в чарти з кількома хітами. Серед них — «Things We Might Have Said», трек номер 1 на Beatport.

Музика та лайв-сети Зоннефельда створені під впливом класичної освіти та рейвів, на яких він бував. Тому не дивно, що його роботи та виступи містять широку палітру від глибоких мелодійних треків до гримучого ейсід-техно.

Сет Реньє Зоннефельда відбудеться в досить незвичній для музичних подій локації Києва — Державному музеї авіації імені Олега Антонова.

Музей було створено в 2003 році, а відкриття було приурочене до 100-ї річниці світової авіації. Музей розташований на території колишньої навчальної авіабази Київського інституту інженерів цивільної авіації (нині НАУ). Приналежні до нього літаки стали серцем його колекції. На початку музей мав лише 30 експонатів, а зараз у ньому представлено понад 80 літаків та гелікоптерів.

Музиканта будуть знімати з кількох точок та транслювати виступ на сторінці Cercle у мережі Facebook. Після сету відбудеться інтерв’ю з артистом, і онлайн-аудиторія матиме змогу поставити свої запитання.

Cercle — це медіа, що продюсує та транслює живі виступи електронних артистів у незвичайних та ретельно відібраних локаціях.

Cercle уже співпрацювали з такими визначними місцями як Ейфелева вежа, палац Фонтенбло, палац Шамбор, вежа Монпарнас, музей Бурделя та з багатьма іншими.

1 липня, 20.30,  Державний музей авіації.

Warm up: Smailov

Closing: Phil Dark.

Ціна квитка: 450 грн.

Facebook-подія

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев