В Україні відбудеться найбільший «День Вуличної Музики»

1
Опубликовано 27 марта 2017 г.

Перші деталі ДВМ 2017 в українських містах.


«День Вуличної Музики» (Street Music Day) — це наймасштабніший міжнародний музичний волонтерський проект, який цього року вже вчетверте пройде в Україні.

Нагадаємо — щорічно в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять на вулиці свого міста, щоб наповнити його звуками всіляких музичних інструментів, голосів, радістю та добром.

Вперше цей музичний флеш-моб відбувся у 2007 році в Литві, а за наступні 11 років до неї приєдналися Україна, Латвія, Росія, Грузія, Вірменія, Ірландія, Бельгія, Португалія та інші країни.

В рамках ДВМ в Україні за цей час виступали Святослав Вакарчук та Денис Дудко («Океан Ельзи»), Едуард «Діля» Приступа та Богдан Кутєпов, Fontaliza, MYOPIA, «Правиця», Blooms Corda, Ірена Карпа та гурт Qarpa, Христина Соловій, Павло Ігнатьєв та Мар'яна Головко, литовці «Біплан» та інші.  

У 2017 році участь у святі, як заплановане на 20 травня, вже підтвердило 30 міст (минулого року міст було 20). Більшість з них готує цей фестиваль не вперше, але є і новачки, серед них — Нововолинськ, Суми, Канів, Кам'янське, Кропивницький.

Ті, хто бажає організувати «День Вуличної Музики» у себе в місті, можуть звернутися до організаторів ДВМ на пошту info@streetmusic.com.ua.

У Києві «День Вуличної Музики» триватиме 20 травня з 12:00 до 22:00 одночасно на 9 локаціях:

1. Пейзажна алея (під котами) — найстаріша і тому всіма улюблена «Потужна локація», котрій цього року виповнюється 4 роки.

2. Love Music — в парковій зоні під Пейзажною алеєю біля статуї закоханих.

3. Музичний Променад — вдовж всієї Пейзажної алеї.

4. Локація від Music Hub під Національним Музеєм Історії України.

5. Молодіжна локація розташується на Поштовій площі біля Річкового вокзалу (в разі необхідного фінансування).

6. Локація від ресторану «Прага» на ВДНГ.

7. Дитяча Локація від фолк-студії «Правиця» в Сквері Небесної Сотні за підтримки ГО «Місто-Сад».

8. Електронна локація від Keller Bar — локація, в минулому році зібрала неймовірно велика кількість позитивних відгуків.

9. Old Fashioned Radio Jazz Stage (вул. Воздвиженська вулиця, 32).

Але це не остаточна кількість локацій. Будь-який бажаючий, будь-яке кафе чи організація в Києві можуть обладнати майданчик для виступу музикантів 20 травня. Для появи своєї власної локації на карті Дня Вуличної Музики досить зв'язатися з оргкомандою.

Виступити під час Дня Вуличної Музики може кожен бажаючий. Мінімальний відбір буде проходити тільки для музичних колективів, що бажають виступити на локаціях, забезпечених музичним обладнанням. Якщо музиканту не потрібно підключення до електроживлення, він вільний приходити та грати де завгодно. Зареєструватися на ДВМ 2017 можна на сайті за посиланням: http://streetmusic.com.ua/registration

Проект без постійного фінансового забезпечення або прибутку, тому дуже важливою є підтримка небайдужими людьми. Підтримати ДВМ можна будь-якою комфортної сумою через кнопку «Допоможи проекту» на сайті: http://streetmusic.com.ua/donate

20 травня «День Вуличної Музики» з усіх міст буде транслюватися через загальнонаціональний твіттер-аккаунт @smd_ua та instagram @streetmusicday_ua.

www.facebook.com/streetmusicday

www.facebook.com/events/1740155959536464

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • helkmd 18 мая 2017 г. 16:58
    Забули про Новогродівку з Донецької обл!