«День Вуличної Музики 2019»: дата, міста, реєстрація та інші деталі

Опубликовано 2 апреля 2019 г.

Травень, Україна, музика.


Шостий «День Вуличної Музики» відбудеться 19 травня у Києві та ще у понад п’ятдесяти містах по всій Україні.

Сьогодні команда проекту запустила новий сайт та розпочала реєстрацію для музикантів, волонтерів, учасників ярмарки та точок вуличної їжі, а також партнерів та спонсорів. 

У Києві найбільш активні події розгорнуться у Шевченківському та Подільському районах. Крім традиційних локацій, на Подолі буде влаштовано AV drum'n'bass локація від Dj Tapolsky в пам'ять про великого друга і волонтера команди Дня Вуличної Музики Київ - Андрія AV. На Поштовій площі Будинок культури MASTERSKAYA організує виступи своїх артистів.

«День Вуличної Музики» — це некомерційний проект, який щороку відбувається завдяки внескам доброчинців через краудфандингову платформу на сайті streetmusic.com.ua

Олеся Корженевська, продюсер Дня Вуличної Музики:

«Я дуже втішена, що ми своїми силами зробили і вчасно запустили оновлений сучасний сайт фестивалю. З новин, якими хочеться поділитися — нещодавно “День Вуличноі Музики” офіційно став зареєстрованою торговою маркою, а ще ми встигли податися на громадський бюджет на 2020 рік і я сподіваюсь, що цьогоріч ми востаннє просимо гостей свята допомогти зібрати бюджет на проведення свята».

Необхідний мінімум для проведення Дня Вуличної Музики 2019 у Києві на Пейзажній алеї та Подолі — 250 000 грн, що буде витрачено на наступні потреби:

● технічне забезпечення музичних локацій, на яких з 12:00 до 22:00 лунатиме музика у виконанні різноманітних музикантів;

● тенти від дощу та сонця;

● фудкорт в парковій зоні під Пейзажною алеєю;

● зону відпочинку для гостей фестивалю;

● біовбиральні;

● прибирання території;

● харчування та футболки для волонтерів;

● вода для музикантів;

● інформаційні банери на локаціях;

● операційні та адміністративні витрати фестивалю.

Реєстрацію музикантів, волонтерів та партнерів вже відкрито на сайті: www.streetmusic.com.ua

Виступити під час «Дня Вуличної Музики» може кожен. Мінімальний відбір буде проходити тільки для музичних колективів, що які заявили про свій намір виступати на локаціях, забезпечених музичним обладнанням. Без підключення до електроживлення можна приходити і грати кому завгодно і де завгодно. Зареєструватися на ДВМ-2018 можна на сайті за посиланням

Проект не має постійного фінансового забезпечення або прибутку. Тому дуже важливою є підтримка небайдужими людьми. Підтримати «День Вуличної Музики» можна будь-якою комфортної сумою через кнопку «Допоможи проекту» на сайті ДВМ: http://streetmusic.com.ua/donate

Facebook-подія


Нагадаємо, «День Вуличної Музики» (Street Music Day) — це масштабний міжнародний музичний волонтерський проект. Суть ідеї проста — щорічно в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів і напрямків виходять на вулиці свого міста, щоб наповнити його звуками своїх музичних інструментів, голосами, радістю та добром.

Цей красивий музичний флеш-моб було започатковано 2007 року в Литві. За наступні 11 років до події приєднались Україна, Латвія, Росія, Грузія, Вірменія, Ірландія, Бельгія, Португалія та інші країни.

За цей час український День Вуличної Музики відкрив широкому загалу такі таланти, як Дмитро Побережний, гурт Ray Band, King Kwa Zulu, Reve Ta Stogne,  Jerry Heil, «ЦеШо», та багато інших.

На «ДВМ» в різні роки виступали також відомі гурти та виконавці, серед яких Святослав Вакарчук та Денис Дудко («Океан Ельзи»), YUKO, Laiah, «The ВЙО», YEYO, Alloise, Діля (Едуард Приступа) та Богдан Кутєпов, Fontaliza, MYOPIA, Правиця, литовські гурти «Біплан» та SKAMP, Blooms Corda, Ірена Карпа та гурт Qarpa, Христина Соловій, Павло Ігнатьєв і Мар'яна Головко. У минулому році тільки в Києві на Дні Вуличної Музики впродовж одного дня грало понад 600 музикантів на 15 локаціях.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев