Прем’єра альбому: Postman «Everything is New»

Опубликовано 10 июля 2018 г.

Експерименти, життя у дорозі і внутрішні трансформації 


Столичний музикант Костянтин Почтар, вокаліст та гітарист команди 5 Vymir, презентував новий альбом свого сольного проекту Postman «Everything is New».

До платівки увійшло 8 нових пісень англійською та українською мовами, а також україно-норвезький дует з солісткою відомої норвезької тріп-хоп групи Flunk Аньою Оуен Вістер.

Apple Music

Google Play

Deezer

Spotify

Музикант сам зіграв на всіх інструментах, а також оформив обкладинку альбому, використавши власні малюнки з дитячого садка. Запис проходив у червні в столичній студії Lipkyzvukozapys під керівництвом Вадіка Лазарєва, колеги Костянтина по групі 5 Vymir, який також зіграв у пісні «Holy War» на українському народному інструменті колісній лірі.

Експерименти, постійні подорожі, життя у дорозі і внутрішні трансформації знайшли вираження у новому альбомі «Everything is New»

Костянтин Почтар : «Головний герой цього альбому — людина, що стоїть на роздоріжжі і має зробити вибір — куди рухатись далі. Щоб зрозуміти справжні прагення і окреслити свій шлях він відправляється у дорогу.

Вона починається зі слів “Чому я такий чужий на своїй землі?”, а далі з кожною новою піснею герой отримує нові виклики і, шукаючи відповіді, пізнає себе.

Переїзд до Кракова на 4 місяці дуже вплинув на мою музику. Всі нові пісні були написані там і вони, безумовно, передали атмосферу, у якій я перебував — перша довга зима далеко від Києва у старому, зовсім іншому місті, в якому не дивлячись на мою любов до нього, майже не було сонця і небо було затягнуте смогом. Це альбом про кризу, про зміни, про можливість їх приймати, прощатись з минулим і йти далі. Тож цілком очевидно, що пісням про кохання, підліткові драми і перші знахідки й розчарування прийшла на заміну музика більш особиста, виважена і осмислена. Окрім, можливо, останньої пісні альбому».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев