Стала відома нова дата проведення церемонії YUNA 2020

Опубликовано 16 марта 2020 г.

Травень, Київ, YUNA 2020.


 
У зв'язку із введенням карантину і заборони на проведення масових заходів у Києві з 12 березня по 3 квітня, а також з турботою про здоров'я та безпеку глядачів і артистів, оргкомітет Національної музичної премії YUNA прийняв рішення про зміну дати проведення премії. 
 
В результаті переговорів з Палацом «Україна», а також з кожним із артистів, які готували свої виступи для церемонії, організатори узгодили нову дату проведення церемонії 9-ої премії YUNA — 26 травня 2020 року.
 
Павло Шилько, генеральний продюсер премії: 
«Звичайно, ми розуміємо та цілком підтримуємо необхідність введення запобіжних заходів задля безпеки суспільства та, згідно з законом та постановою КМУ, змінюємо дату проведення церемонії. Премія YUNA – грандіозна подія, до якої ми всією командою готуємося цілий рік! Окрім нас готуються й артисти: цьогоріч на сцені палацу «Україна» глядачі побачать 12 виступів. Тому ми намагалися оперативно узгодити максимально зручну для всіх артистів дату. Дякуємо усім, хто з нами. YUNA must go on!»
 
Придбані раніше квитки на гала-концерт є дійсними. Квитки на нову дату вже можна придбати за посиланням.
 
Оголошений раніше перелік артистів, які виступлять на церемонії, залишається актуальним. На глядачів очікують грандіозні музичні номери від MONATIK, MELOVIN, MARUV, дуету Alina Pash & KRUTЬ, групи BEZ ОБМЕЖЕНЬ і Артема Пивоварова. Організатори інтригують та говорять, що незабаром оголосять ряд не менш гучних імен. Ведучим премії, до слова, стане шоумен Володимир Остапчук, який готує прожарку зірок на церемонії.
 
Нагадаємо, 9 березня відбулося урочисте нагородження перших переможців Національної музичної премії YUNA 2020 у чотирьох номінаціях. У категорії «Найкращий хіп-хоп хіт» перемогла композиція «Падло» alyona alyona та Alina Pash, «Найкращий електронний хіт» — «Siren Song» MARUV, «Інший формат» — ЛУНА, а «Найкращий менеджмент артиста» — MONATIK Corporation. 
 
YUNA 2020

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев