Церемонія YUNA 2020 відбудеться 14 вересня 2020 року

Опубликовано 7 мая 2020 г.
Автор: Open.ua

Нові деталі вручення української музичної премії.


 
Оргкомітет Національної музичної премії YUNA оголосив нову дату проведення 9-ої церемонії YUNA 2020 — 14 вересня. Організатори планують провести церемонії незважаючи на всі складнощі та обставини.
 
Павло Шилько, співзасновник та генеральний продюсер премії: «Ще в березні із введенням загальнонаціонального карантину у всієї команди оргкомітету премії не було жодних сумнівів у тому, що церемонія YUNA відбудеться! Буде вона у березні, травні, чи вересні — не настільки принципове питання. Головне те, що премія пройде тоді, коли це буде безпечним для глядачів, артистів та команди премії. Знаємо та віримо: YUNA must go on!»
 
За словами організаторів, оголошений раніше перелік артистів, які виступлять на церемонії YUNA 2020, залишається актуальним, а придбані квитки на церемонію є дійсними. 
 
На гала-концерті 14 вересня на глядачів очікують музичні номери від MONATIK, MELOVIN, MARUV, групи BEZ ОБМЕЖЕНЬ, Артема Пивоварова і дуету Alina Pash & KRUTЬ. Імена нових учасників оголосять згодом.
 
Нагадаємо, премія мала відбутися 24 березня, проте із введенням в Україні карантину, організатори Національної музичної премії YUNA прийняли рішення про перенесення дати церемонії на 26 травня, а потім — на 14 вересня.
YUNA 2020

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев