Співачка Христина Халімонова випустила дебютний сингл

Опубликовано 6 марта 2020 г.

Композиція звертається до його найкрихкішої частини — душі.


Київська співачка, автор і виконавиця, композитор, саунд продюсер та художниця Христина Халімонова представила дебютний сингл.

З 2010 року її можна почути на багатьох музичних фестивалях та культурних подіях України. Серед яких: «Трипільське коло», «Бандерштат», «Гогольфест», «Форум видавців» у Львові, «Книжковий Арсенал» у Києві, «Ї» (Тернопіль), «Фронтера» (Луцьк) та інших.

Христина Халімонова передусім — акустична виконавиця альтернативної сцени, відома серед прихильників україномовного «інді».

Дебютний сингл «Не Сьогодні» є своєрідним симбіозом двох саундів, що вмістив у себе епоху шукання власного я і «того самого» звучання. Фішкою «Не Сьогодні» є нестандартний підхід до формування гармонії, коли акорди фортепіано — це постійні повтори та нашарування семплів, які не під силу зіграти людині на інструменті. До сьогодні композиція лунала лише на кількох виступах.

Текст, музика та аранжування — авторські. Серед характерного — особлива подача вокалу: стримана, невимушена, часом знесилена проте сповнена впевненості, місцями відсилає до соулу. Меланхолійний настрій, відсутність чітко виділених приспівів та наскрізний розвиток вказують на приналежність пісні до трип-хопу.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев