Нова пісня: Христина Халімонова «Про Дерева»

Опубликовано 16 июля 2020 г.

Світла пісня у темні часи.


Це пісня-розповідь, із деревами у головній ролі, деревами, які настільки подібні до людей, що межу між ними простежити майже неможливо.

Незалежна виконавиця з Києва Христина Халімонова, продовжуючи роботу над дебютним ЕР представила реліз позапланового синглу — «Про Дерева».

За словами виконавиці, це її найнаївніша пісня, написана кілька років тому на одному диханні, у спробі віднайти баланс зі світом, коли здавалося що лише дерева можуть розуміти, бо дерева кращі за людей:

«Тепер настав час, коли звідусіль лунають малоприємні новини. Всюди небачені стихійні лиха, кризи. Від них неможливо сховатись, когось вони зачіпають прямо, когось опосередковано. Ми втратили баланс із природою, планета тоне, задихається, знемагає від спраги та хвороб, а разом з нею і ми. Ми втратили баланс із собою. Наш психоемоційний стан далекий від того, яким би він мав бути, зважаючи на одну важливу обставину – людина живе лише раз. Тож саме зараз я дістаю із шухляди свою найсвітлішу пісню і з радістю ділюся нею зі світом, відчуваючи, наскільки вона потрібна йому саме сьогодні».

Автор обкладинки синглу український письменник та фотограф — Заза Пауалішвілі.

Для обкладинки використане фото угорського фотохудожника Петера Різмайера зроблене у травні 2018 р. на пасовищі поруч із с. Жебуку (регіон Калатей, Румунія). Петер: «Я гуляю в природі, і природа гуляє в мені. Природа ховається і розкривається в мені. Тут все починається, це фундамент, а споруда — сама людина.

Ці дерева, сформовані разом із людьми, їхня форма є результатом взаємної взаємодії, оскільки дерева також формують їхнє середовище. І коли ми еволюціонуємо з деревами, здалеку ми з ними — одне і маємо одну мету — жити разом. Тож, хай живе стародавній ліс!».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев