Сloudless.Перезавантаження: новим вокалістом гурту став Василь Демчук

Опубликовано 22 июля 2020 г.

 

Учасник шоу «Голос Країни».


Після чотиримісячної перерви гурт Сloudless представив новий склад. Голосом для Сloudless став відомий за участю у вокальному шоу «Голос Країни 8» Василь Демчук, а ударником — Олександр Ковачов. Новий Голос для Сloudless шукали за допомогою «Київ FM».

Сьогодні у Cloudless чергове, але важливе перезавантаження. Нові учасники гурту — це чотири стихії, чотири характери, які створюють одне гармонійне ціле:

саунд-дизайнер за професією, розважливий засновник та бас-гітарист гурту Антон Панфілов;

дизайнер на спортивному телеканалі, боксер та драмер Олександр Ковачов;

IT-спеціаліст із активною громадською позицією, меломан, аудіофіл та гітарист Михайло Шатохін;

актор, співак, композитор, харизматичний денді та новий оксамитовий голос гурту Василь Демчук.

Антон Панфілов, засновник Сloudless:

«Усе найкраще відбувається спонтанно. Таким же чином ми і знайшлися з Васею. Гаряча кров, оксамитових голос, джентльмен-хуліган — це все про нового фронтмена Cloudless.

Шляхи незалежного артиста несповідимі. Ми налаштовані йти до свого, незважаючи ні на що. Нам просто не терпиться увірватися з новим матеріалом і найближчими концертами!  Будете в захваті».

Наразі хлопці сконцентровані на підготовці музичної програми, запису нових пісень та опрацюванні хітів минулого. За підготовкою до нового концертного сезону, репетиціями і зйомками можна слідкувати онлайн на сторінках гурту в YouTube та сторіс Instagram.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев