Гурт Cloudless та «Київ FM» запустили проєкт «Голос для Cloudless»

Опубликовано 15 июня 2020 г.

Учасники цьогорічного нацвідбору на «Євробачення» вже втретє шукають вокаліста.


Столичний гурт Cloudless яскраво нагадав про себе на цьогорічному відборі на «Євробачення», задля участі в якому гурт запросив харизматичного учасника шоу «Голос Країни» та «Х-Фактор» Юру Каналоша. Після нацвідбору планувався тур та сольний концерт в Caribbean Club, проте карантин змінив плани хлопців, а разом із тим і спільну співпрацю.

Нове обличчя та голос гурту відбиратимуть на платформах радіостанції Київ FM за допомогою фанатських голосів та рішення самих музикантів.

Cloudless звертаються до потенційного вокаліста: «Якщо ти маєш нестримне бажання, ти з Києва або готовий переїхати, обожнюєш співати, прагнеш писати нову музику, маєш професійні здібності або велике бажання розвиватися, любиш працювати в команді та досягати результату, маєш прогресивні погляди на світ, а в тобі самому переважають позитивні якості, запиши демо на одну з наших пісень: https://cutt.ly/vy516DM та надішли на пошту: voice4cloudless@gmail.com».

Прийом заявок відкритий до 11 липня. Кожної суботи о 16:00 в чарті «Київ топ-20» на хвилі 98 FM буде оголошено найкращий голос чи голоси тижня. Фінал відбудеться 18 липня.

Підтримати потенційних вокалістів та дізнатися деталі про проєкт можна в Telegram-каналі @voiceforcloudless, а також у соцмережах Kиїв FM та Cloudless.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев