Шоукейс URGNT: виступи Alina Pash, Tik Tu, Balaklava Blues, Kalush, Krutь для Північної Америки

Опубликовано 3 июня 2020 г.

Вже сьогодні відбудеться перший шоукейс українських музикантів для Північної Америки.


З червня о 19:00 за канадським часом (4 червня о 2:00 за українських часом) на онлайн-платформі URGNT.ca  буде представлений Ukrainian Music Showcase. Alyona Alyona, Tik Tu, Alina Pash, Balaklava Blues, Kalush, Fo Sho, Krutь, а також «лайв» від Марка Галаневича («ДахаБраха») та його дружини Наталки Галаневич (Dakh Daughters), вперше презентують свої виступи для аудиторії Північної Америки.

Facebook-подія

Шоукейси українських артистів в Канаді транслюватимуть:

 - партнер URGNT.ca один з найвпливовіших канадських журналів  з 1911 року https://www.macleans.ca

- онлайн спільноти української діаспори в Північній Америці

-  всі ресурси https://www.urgnt.ca, де відео можна буде переглянути в будь-який час після трансляції

Марко Марчик, засновник та продюсер URGNT, музикант і продюсер гурту Balaklava Blues

«Журнал Rolling Stone назвав Київ наступним Берліном, а про цих  українських артистів писали Vogue, The Guardian, The New York Times. Вони грали скрізь, від маленьких клубів до найбільших у світі сцен, як Glastonbury  чи WOMAD.

3 червня о 19:00 за північноамериканським часом ми представимо нову генерацію музикантів, які особисто для мене визначають українську культуру та ідентичність у післяреволюційному світі. Дивіться “live”, знятий у  своїх будинках чи студіях під час карантину».

Також Марко Марчик розповів, що ідея музичної музичної конференції в Торонто з шоукейсами українських артистів виникла минулого року та мала відбутись в партнерстві з найбільшим в Північній Америці Українським Фестивалем у вересні 2020 року, але пандемія змінила плани.

«Я думав: що я можу зробити зараз, коли світ зупинився? Й створив онлайн-платформу URGNT, де за жорстких умов карантину  ми вирішили транслювати концерти з домівок  та студій музикантів. Нам не подобались стріми з телефонів з поганим звуком, тому ми створили формат, де відео знімається з кількох камер, а звук якісно зведений. За два місяці ми реалізували онлайн  виступи 24 музикантів з Канади, і на цьому не зупиняємось. URGNT  почали співпрацю з музичними фестивалями в Північній Америці, ми вже готуємо спільно з ними  новий матеріал для публікації.

Після успішного запуску онлайн -проекту  URGNT в Торонто, я повернувся до ідеї українського шоукейсу для Північної Америки. Ми вирішили зробити перший крок і представити нову українську музику в онлайні. Головною метою  цього проекту є популяризація артистів в онлайні та  можливість нової форми комунікації з новими аудиторіями. Ідея долучити українських музикантів до проекту URGNT  належить моїй дружині, музикантці Марічці Марчик, реалізували ідею ми разом з нашою подругою та колегою з Києва Ольгою Чертковою та її агенцією Top Media Communication.

Я вдячний українським музикантам, що приєдналися до URGNT Ukrainian Music Showcase й знаю, що це лише перший крок до популяризації української музики в Північній Америці. Ми будемо працювати й розвивати проект онлайн та наживо, бо українська музика варта бути знаною в усьому світі».

URGNT

Urgent times call for urgent creativity

Crowd-funded & livestream

Toronto, Canada

https://www.urgnt.ca

https://www.facebook.com/urgntmusic

https://www.instagram.com/urgntmusic

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев