Прем’єра пісні: Postman «Там нічого нема»

Опубликовано 28 ноября 2018 г.

День прем’єр на Open.ua.


Postman (сольний проект гітариста та вокаліста гурту 5 Vymir Кості Почтара) готується до нового турне.

«Пісня “Там нічого нема” — це історія чоловіка, що обійшов весь світ, побував на вершинах гір і на дні океану, спускався у пекло і підіймався до раю, шукаючи сенс свого існування і єдиний правильний шлях до пізнання істини, який, на його думку, існує. Врешті-решт, він знаходить відповідь, яка весь цей час лежала на самій поверхні», — розповів провідний почтар незалежної музичної сцени України.  

Презентація пісні відбулась 27 листопада у прямому ефірі радіо «Аристократи», в рамках кампанії «Щедрий вівторок. Bedstock Live». Інтернет-прем'єра відбулась сьогодні, 28 листопада.

Минулого тижня Postman випустив лайв-відео, записане в майстерні польського бренду дизайнерських меблів «The Whole Elements».

А вже 1 і 2 грудня мультиінструменталіст відіграє два концерти у київській галереї «Речовий доказ».

Квитки

Facebook-зустріч

11 грудня Postman розпочне перший в своїй кар’єрі тур Німеччиною, в рамках якого відвідає з концертами 5 міст — Хемніц, Лейпциг, Віхтах, Мюнхен та Берген.

Нагадаємо, у доробку музиканта 2 ЕР, 1 повноформатний альбом і більше, ніж 80 концертів у 7 країнах Європи з 2016 року. Найсвіжіший повноцінний реліз Postman відбувся цього літа — в альбом «Everything is New» потрапило 8 пісень англійською та українською мовами, а також україно-норвезький дует з солісткою відомої норвезької тріп-хоп групи Flunk Аньою Оуен Вістер.

Фото: Кріс Кулаковська

Postman

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев