Прем’єра пісні: Cloudless «Сон»

Опубликовано 21 февраля 2019 г.

Просто про складне.


Нова композиція Cloudless «Сон» — це важлива розповідь про рідні місця, про теплі спогади, про сім’ю та друзів.

Cloudless: «У кожного з нас є момент, з якого все почалося. Момент перших невпевнених кроків, перші слова, перша посмішка та рідний запах дому. Це — точка відліку. Початок всього. Моменти та люди, які назавжди залишаються в нашій пам’яті та серцях. Дорогоцінне відчуття, ніби усе це належить лише тобі.

Ці моменти неможливо забути, навіть коли ті часи вже давно минули. І наче місто, в якому ти тепер живеш, стає рідним, а може, тобі так тільки здається.

На жаль, через багато причин, ми не можемо повернутися в ті часи і знову почути поклик мами з вікна будинку на рідній вулиці “відліку”.  Ми не завжди можемо подолати стіни, які будують люди і боїмося знищити все те, що було і лишається святим для тебе.

Але ми можемо побудувати сходи із найтепліших спогадів. Відмотати час і знову відчути себе захищеними і оповитими любов'ю.

Адже сенс життя — це цінувати кожну секунду, кожну мить проведену поруч з близькими і друзями. Адже, в якусь мить, вони можуть опинитися з іншої сторони стіни нашого життя.

Цінуй, кохай тут і зараз!».

Нагадаємо, гурт Cloudless — це проект Євгена Тютюнника (раніше — «Тонкая Красная Нить») та Антона Панфілова (раніше — «Фіолет»). За плечима в команди міні-альбом, декілька синглів, три кліпи, численні виступи. Їх пісні лунають саундтреками до українських серіалів та кіно. Наразі музиканти працюють над новим альбомом.

Cloudless

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев