Прем’єра першого синглу Yarima, переможниці конкурсу гурту The Hardkiss і Pepsi

Опубликовано 12 мая 2021 г.

The Hardkiss представляють.

 


YARIMA — це проект Марії Коваленко, яка виявилась кращою серед більш ніж 1500 музикантів конкурсу Pepsi Music Star.

Маша показала себе не тільки як цікава вокалістка, але і як автор пісень. Саме такого артиста й шукали судді конкурсу і майбутні продюсери — Юлія Саніна і Вал Бебко з The Hardkiss. На той час 17-річна дівчина пройшла всі етапи проекту й разом із перемогою отримала призи — співпрацю з The Hardkiss у створенні міні-альбому, зйомки кліпу на дебютну пісню й можливість виступу на розігріві у The Hardkiss на ювілейному шоу «Десять» на НСК «Олімпійський».

Юлія Саніна:

«YARIMA — це суміш гітарної та легкої електронної музики. Маша — дуже цікава дівчинка з гітарою в руках. Пісню "О нас" Маша написала у 15 років і в нас із Валом були мінімальні правки тексту й мелодії цієї композиції. Працювавши над аранжуваннями для майбутніх пісень Маші, ми намагалися максимально зберегти авторську стилістику.

YARIMA — це інтелектуальні Тексти юної дівчини, "загорнуті" у зрозумілу форму. Її легко і приємно слухати, але раджу вам максимально вникати в історії, які вона розповідає. У текстах Маші багато актуального і важливого. Те, про що варто замислитися».

Пісня «О нас» — це історія про виворот, темні куточки людської душі. «Люди навколо все більше й більше йдуть у негатив, живуть в упередженнях, нав'язуючи свої погляди іншим. Ми і є ці люди, які в поспіху життя думають тільки про себе, — розповідає Маша. — Чи можливо змінити цей світ?! Не факт, але всім нам потрібно зупинитися й замислитися "о нас" — одному точно не відшукати це "світло"».

Слухати пісню «О нас»

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев