Прем’єра: дебютний міні-альбом YARIMA, спродюсованого учасниками The Hardkiss

Опубликовано 24 сентября 2021 г.

Чотири пісні, чотири емоції.


YARIMA — авторка й виконавиця Марія Коваленко, переможниця масштабного діджитал-проекту Pepsi Music Star, в якому взяли участь понад 1 500 музикантів.

У травні дівчина вже під псевдонімом YARIMA представила свій перший синґл і кліп «О нас». А ще одним унікальним подарунком для переможниці проекту став запис міні-альбому, спродюсованого учасниками гурту The Hardkiss.

Дебютний міні-альбом YARIMA «Это всё о тебе» складається з чотирьох пісень. Це розповіді про емоції, які знайомі кожному — закоханість, розлуку, натхнення, біль.

YARIMA: «Хоча це мої особисті історії, слухач напевно впізнає в них себе. Цей альбом — не крик, а шепіт про найважливіше. Про різні, не завжди позитивні почуття, які роблять нас людьми».

Для Вала Бебко та Юлії Саніної це був новий та дуже цікавий досвід — робота над музичним продакшеном іншого артиста, молодого артиста.

Юлія Саніна: «Було дуже зворушливо спостерігати, як сімнадцятирічна талановита дівчина вперше в житті встала біля мікрофона у професійній студії. Як уперше розігрівалася перед записом. Як раділа новому звучанню своїх пісень, написаних удома під гітару,— Ми постаралися максимально прислухатися до того, що хотіла сказати своїми піснями YARIMA. Сподіваємося, що це звучання вона візьме за основу у своїх майбутніх роботах. Бажаємо Маші максимальних успіхів і сподіваємося, що такий старт допоможе почати їй блискучу кар'єру».

Слухати міні-альбом «Это всё о тебе»

The Hardkiss Yarima

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев