Прем’єра дебютного кліпу: Neonknight «Eyes»

Опубликовано 6 мая 2020 г.

Театральна притча.


 
Neonknight — це сольний електронний проект Юри Шевченко, екс-вокаліста експериментального пост-рок колективу nousinthis. Після 10 років класичної інструментальної сцени артист змінив живі гітари на вінтажний аналоговий саунд, з головою поринувши у синтезатори та драм-машини. 
 
Дебютне музичне відео «Eyes» — це театральна притча про страхи, протиріччя та спокуси під час зустрічі зі своїми внутрішніми демонами.
 
Своїм основним натхненням музикант називає класичну епоху VHS 70-х і 80-х років.
 
VHS-натхнення перекочувало і в дебютне відео, який Юрій срежисирував сам. Кліп «Eyes» успадкував фірмові риси кіноіндустрії тієї класичної епохи: контрастне світло неонових ламп, велика кількість туману та великі зернисті плани.
За словами музиканта, найцікавіше в творчому процесі було спонтанне розвиток спочатку простої ідеї.
«Сюжет прийшов до голови після відвідування київських рейв-вечірок. Там кожен зустрічається зі своїми внутрішніми демонами, і або віддається у владу своїм страхам і спокусам, або протистоїть їм. Ідея все більше обростала деталями і підтекстом, поки не стала театральної абстракцією з безліччю трактувань. Подивившись фінальну версію, я вже і сам не міг відповісти, хто ж є в відео жертвою, а хто — головним героєм. І це найкращий результат — я не хотів зняти простий та зрозумілий кліп. Мені хотілося дати глядачеві їжу і простір для роздумів».
 
Neonknight

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев