Нове ім’я: міні-альбом та кліп проєкту Flamingdom від співвласника простору ШООМ

Опубликовано 24 сентября 2021 г.

 

Музика як звичний для спосіб комунікації з цим великим складним світом.


Чому саме «Flamingdom»

Вова Корольов — це «добре відомий у вузьких колах» співвласник київського простору ШООМ. Саме він ховається під романтичним псевдонімом Flamingdom.

«Я асоціюю себе з фламінго: високі, худенькі, одночасно безглузді і красиві птахи з великими дзьобами і паличками-ніжками.

Спочатку я хотів назвати проект Flamingo Kingdom, ніби занурюючи слухача в своє королівство. Хоч мені і дуже подобалася назва, я вирішив придумати щось коротше, адже американцям буде складно скандувати фла-мін-го-кінг-дом на концертах в Madison Square Garden. Так і вилупився Flamingdom»,— пояснює Вова.

Дебютний реліз як сеанс психоаналізу наодинці із самим собою

Дебютний міні-альбом Flamingdom «Flamingo Kingdom» — це відвертий монолог людини, сеанс психоаналізу наодинці із самим собою, в якому артист розповідає про події з життя останніх років. А це можуть бути просто історії або відносини з реальними людьми. Запис присвячений внутрішнім переживанням, тому він похмурий, тривожний і драматичний. Із кожним треком фарби все більше згущуються, тексти відводять в нетрі особистих конфліктів, а фіналом всіх душевних мук стає любовний трикутник.

Шість пісень — шість настроїв

«Після хворобливого розриву відносин мені захотілося надати форму моїм почуттям. Я обрав музику звичний для мене спосіб комунікації з цим великим складним світом.

Я дуже сумую при прослуховуванні першого треку “Waiting”, часто плачу в “Broken Lines”, відчуваю полегшення в “Sateless Heartbreaker” і знаходжу сили рухатися далі після відносно веселої “Passion-Girl”», — розповідає про записи сам музикант.

Безсюжетний кліп та плаття як символ протесту

Саме фінальний трек платівки, любовний трикутник «Passion-Girl», отримав екранізацію. Режисером кліпу став Юра Шевченко, теж музикант, відомий під ім'ям Neonknight. Відео просякнуте вінтажем і стилістикою 80-х, неоновим вайбом і ретро атмосферою.

Кліп позбавлений сюжетної лінії, але він резонує із текстом пісні, в якій артист не може визначитися в своїх почуттях, у нього в голові суцільні питання. Саме цим почуттям невизначеності пронизане і відео:

Що відбувається? Чому Він у сукні? Він їде до Неї або від Неї? Або може це одна людина?

Вова Корольов: «Коли Юра розробляв сценарій, я сказав, що дуже хочу бути в платті. Саме такий образ вимальовувався у мене в голові під час репетицій пісень в студії. Така різножанрова музика і такий різноплановий я.

Я часто стикався з образами на свою адресу через зовнішність і «невластиву для чоловіків» емоційність.

Мені не подобається, що люди піддаються моральному і фізичному насильству лише через довге волосся, яскравий одягу або манірну жестикуляцію.

У зв'язку з чим плаття для мене також є символом протесту.

Проти невміючих приймати людей такими, якими вони є.

Проти вузьколобості. Проти дурості. Проти насильства».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев