Гурт «ТНМК» проведе всеукраїнський різдвяний тур

Опубликовано 23 декабря 2019 г.

Січень, атмосфера Різдва на сучасний лад від «ТНМК».


На минуле Різдво гурт «Танок на майдані Конґо» додав до спектру своїх сетів ще одну спеціальну програму — теплий акустичний вертеп. Уаявіть: музиканти стають персонажами класичного українського вертепу, а між піснями грають в якості акторів фрагменти міні-вистави, в якій подають різдвяні традиції в сучасному контексті.

Шматочки святкових інтермедій та пісень, з яких і складається теплий акустичний вертеп від «ТНМК», можна побачити у спеціальному відео:

Олег «Фагот» Михайлюта (автор ідеї, який відразу забронював за собою роль Чорта): «В нас є кілька різдвяних пісень, є акустична програма, яку ми зазвичай граємо в театрах. Цього разу ми вирішили все це поєднати, додати, перемішати і показати щось таке, чого раніше не робили».

Олександр «Фоззі» Сидоренко (автор лібрето): «Я написав кожному актору вірші, намагаючись перенести класичні вертепні ролі на нас і зберегти відчуття свята, трохи додавши свіжого перцю: мій персонаж (Сіоніст), наприклад, у своїй промові наголошує на необхідності введення в Україні ринку землі. Всі мають свої ролі і навіть наш технічний директор (Смерть) врешті решт має слово».

Персонажі вертепу «ТНМК»:

Андрій Чудля (DJ) — Ірод;

Віктор Корженко (барабани) — Цар;

Євген Гусак (технічний директор) — Смерть;

Костянтин Жуйков (бас) — Цар;

Олександр Шиманський (фортепіано, труба) — Янгол;

Фагот — Чорт;

Фоззі — Сіоніст;

Ярослав Верьовкін (гітара) — Цар.

Перший концерт вертепу відбувся в січні 2019 року в Києві, в Caribbean Club, після чого було вирішено розвинути успіх спеціальним туром, який і стартує на початку 2020 року.

Святковий концерт у Києві відбудеться 14 січня.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев