Премьера сингла: [O] «Хто я?»

Опубликовано 13 октября 2017 г.

Новая украинская музыка на Open.ua.


Украинская инди-команда [O] представила композицию «Хто я?». Это первая новая студийная работа после дебютного EP «Самий сок», вышедшего в конце июня.

Сингл «Хто я?» — это одновременно и квинтэссенция, и свежий прилив в творчестве молодого киевского коллектива. К фирменному футуристическому попу и звуковому минимализму добавились оркестровые и ритмические аранжировки, отсылающие к эпохе соула и диско.

«“Хто я?” — з тих пісень,  значення яких тебе наздоганяє трохи згодом. А згодом ще і ще трохи. В момент, коли в тобі все догори дном, береш олівець у цілковитій впевненості,  що нічого доброго не вийде.

У повному внутрішньому хаосі записуєш “демочку”, а зрештою той єдиний дубль і лишаєш. Згадався “Скрябін” з його “Мовою риб”, не відпускає мене цей образ. Сашу теж зачепила наша “Хто я?”, цілий оркестр намалював. Зачепило і Єгора — ідея випустити її синглом була його. Він придумав ідею обкладинки і запросив Женю Якшина, який намалював всю ту красу на основі фотографії ...окрема їм подяка!

Отак, силами колективної свідомості,  сингл “Хто я?” прийшов у світ.  Кажуть, діти змінюють життя, а пісні — вони ж теж діти», — рассказали участники группы.

iTunes

Apple Music

Google Play

Masterskaya [O]

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев