Оголошено першого хедлайнера Koktebel Jazz Festival 2018

Опубликовано 16 апреля 2018 г.

16-19 серпня, Чорноморськ.


Один з найстарших фестивалів України відкриє свою головну сцену в Чорноморську виступом гурту ONUKA.

Прямо з майданчика фестивалю Sziget Ната Жижченко та ONUKA відправиться до сонячного Чорноморська, щоб там, на сцені під вітрилами, представити свої найкращі композиції, а також нові пісні з альбому «MOZAЇKA».

Нова платівка від ONUKA продовжує і розвиває ідеї двох попередніх релізів проекту — дебютного однойменного альбому і 4-трекового EP «VIDLIK».

Урочисте відкриття Koktebel Jazz Festival 2018 відбудеться в Чорноморську 16 серпня. Чи не найатмосферніший український музичний фестиваль триватиме чотири дні, з 16 по 19 серпня в колишньому Іллічівську, неподалік від Одеси.

Facebook-зустріч

У 2018 році Koktebel Jazz Festival відкриє як свої традиційні сцени Nu Jazz Stage, Open Stage, Special Stage, так і презентує одну зовсім нову, деталі якої оголосять згодом.

Koktebel Jazz Festival існує вже 16 років. Це єдиний музичний фестиваль України, чиєю постійною локацією були обрані пляжі біля моря. Світові зірки з 45 країн світу презентували гостям «Джаз Коктебеля» свої ексклюзивні програми, причому багато хто з цих артистів виступали в Україні вперше. Серед них: BONOBO, Stanley Clarke, Ерік Трюффаз, Ніно Катамадзе, Рішар Гальяно, De Phazz, Gus Gus, Kadebostany, Submotion Orchestra, Bjorn Barge та інші.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев