Подарунок від ONUKA до Дня Незалежності: повна версія концерту «KOLIR» у Києві

Опубликовано 24 августа 2022 г.

«Незалежність — це велика відповідальність; це тернистий шлях із купою непередбачуваного; це ризик зіштовхнутися з найрізноманітнішими складнощами». 


Сьогодні, 24 серпня, в День Незалежності України, український гурт ONUKA виклав на свій офіційний YouTube-канал повну версію столичної презентації альбому «KOLIR», яка відбулась рік тому.

ONUKA. «KOLIR» [LIVE] / Kyiv 2021

Ната Жижченко:

«“Незалежність — це велика відповідальність; це тернистий шлях із купою непередбачуваного; це ризик зіштовхнутися з найрізноманітнішими складнощами.” Цими рядками я вітала Україну рівно рік тому. Я не очікувала, що наш тернистий шлях виявиться настільки трагічним, доленосним і випробувальним. Я не очікувала 24 лютого. Я не очікувала повномасштабної війни. Я не очікувала всіх тих звірств і того горя, що нам доведеться пережити.

Те, що відчуває зараз Україна, дійсно, складно описати словами. Біль, горе, надія, ейфорія, провалля та піднесення, озвучені саундтреком із сирен та дзвонів, що разом утворюють складний, потужній та тривожний звук нашого сьогодення. В ньому ми заново народжуємося, прокидаємось і впізнаємо самих себе. Звертаємось до коренів, зростаємо і виборюємо мир. Для світу. Без перебільшень.

27 серпня минулого року ми мали останній сольний концерт у мирному Києві. Відео лайву лежало майже рік. Випустити його було неможливо, недоречно, не на часі. Я вирішила зробити це сьогодні, щоб хоч на годину повернути вайб втраченого назавжди життя, яке ми обов’язково собі повернемо! Воно буде іншим, новим, із новим досвідом і усвідомленням, але воно обов’язково буде!

Це концертне відео перебивається коротенькими відповідями на питання, які зараз абсолютно не мають сенсу, бо єдине, про що я би говорила, про що я би кричала, була би війна…

Нині є шанс подивитись на себе збоку, на те, якими поверхневими питаннями ми переймались, і як багато ми знаємо тепер про життя. Здається, що минулий серпень був лише рік тому, а виявляється, що він був в позаминулому житті…

Миру! Перемоги! Шана і пам’ять всім нашим воїнам, всім волонтерам, кожній людині, що виборює нині наше майбуття. Із Днем Незалежності, люба і така кохана.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Фото: Юрій Грязнов/Kirai gigs

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев