Новий кліп: «Антитіла» «Фари»

Опубликовано 12 июля 2017 г.

Бетмен та Джокер, 3 дні зйомок, понад 200 людей команди та інше.


У новому відео гурт «Антитіла» порушив болючу тему, якої ще не висвітлювали в кліпах — затори на дорогах. За сюжетом відео супергерой щоночі «рятує місто», і як і в справжньому блокбастері, йому протистоїть харизматичний лиходій — такий собі Джокер.

Над реалізацією ідеї працювали три доби на чотирьох різних локаціях. Під час знімального дня в «Межигір’ї» «Антитіла» так захопилися процесом, що пошкодили асфальтне покриття, яке довелося оперативно відновлювати.

Тарас Тополя, лідер команди: «Кіно 90-х років — тема майже невичерпна. Саме в ті часи було створено десятки стрічок, які згодом стали культовими блокбастерами. Один із таких екшенів 90-х став лейтмотивом нашого нового відеокліпу. Тема відео загалом не нова, але вона суперактуальна для всіх нас, адже боротьба добра зі злом йде всюди, навіть на дорозі».

«Актора на роль “Джокера” ми знайшли досить швидко, а ось кастинг на роль головного героя затягнувся: знімальна група понад усе прагнула знайти актора, якомога більше схожого на одного з відомих політиків. Кілька тижнів пошуків — і це таки вдалося: в кадрі супергерой нового кліпу виглядає майже як “третій брат”», — додав режисер відеокліпу Дмитро Маніфест.

«Фари» стали вже четвертим зафільмованим треком з альбому «Сонце». До цього гурт презентував кліпи «Танцюй» (реж. Дмитро Маніфест), «Одинак» (реж. Віктор Придувалов) та «Люди як кораблі» (реж. Андрій Кіріллов) .

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев