«Бумбокс», ONUKA, O.Torvald та інші: українці обирають найкращі треки для бігу

Опубликовано 2 июня 2020 г.

Деталі нової музичної премії.


На днях оголошено 10 номінантів нової музичної премії Nova Poshta Running Music Awards.

Претендентами на головний приз Best Music for Running 2020 стали українські виконавці, чиї треки найчастіше номінували українці в рамках голосування на офіційних сторінках соціальних мережах.

Обрати того, хто отримає приз глядацьких симпатій, можна на сайті премії https://novaposhta.ua/runningmusicawards/. Голосування триватиме до 14 червня включно.

До шорт-листа премії потрапили: 

O.TORVALD — «#нашілюдивсюди»

ONUKA — «Vidlik»

MONATIK — «Love it ритм»

«Бумбокс» & The Gitas — «Тримай мене»

Артем Пивоваров — «2000»

MELOVIN — «Ти»

alyona alyona (feat. Alina Pash) — «Падло»         

«Нумер 482» — «Добрий ранок, Україно»                    

«Антитіла» — «Все красиво»

«Упродовж тижня люди з усіх куточків країни номінували треки українських виконавців. На здобуття премії висунули понад 1000 композицій. А серед тих, хто пропонував свої улюблені пісні, понад 60% бігають регулярно. Рух має бути невіддільною частиною наших буднів та вихідних. Чудово, що багато людей не лише ведуть активний спосіб життя, а й обирають для цього українську музику», — розповіла співзасновниця «Нової пошти», амбасадор NewRun Інна Поперешнюк.

alyona alyona: «Для мене було дуже незвично, коли люди почали відмічати мене у своїх бігових сторіз. Мала стереотип, що бігати і займатися спортом краще під клубну музику. Але згодом зрозуміла, що річ не в мотивах чи темпі. Річ у тім, що людям подобається щось черпати з кожного треку для себе, особливо під час пробіжки. Для мене то честь. Так приємно, що українська музика живе в плей-листах для занять спортом. Всі ми на правильному шляху».

Журі визначить переможців у чотирьох номінаціях: суперхіт для бігу в швидкому темпі; найкращий трек для відновлювальних тренувань; трек, що допомагає бігати довгі дистанції; найкращий україномовний трек для бігу.

До складу журі увійшли ведучі програми «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко та Олександр Попов, співзасновниця «Нової пошти», амбасадор NewRun Інна Поперешнюк, співзасновник New Run Максим Кривенко, продюсер телеканалу української музики М2 Роман Муха та спортсмен і тренер Віталій Гілевич.

Переможці премії будуть оголошені 15 червня та отримають відзнаки, а їхні треки увійдуть до плей-листа Best Ukrainian Running Music 2020 на SoundCloud та Apple Music.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев