Новий альбом Latexfauna «Senbernar»: присвята Богдану Уцесі, грецькі міфи, архангели, ковбої та прибульці, диско, фанк та чіллвейв

Опубликовано 30 сентября 2022 г.

Українські знавці інді-рифів презентували довгоочікуваний другий лонгплей до пам’яті свого першого менеджера Богдана Уцехи.


Здається, що щось з цього ми точно чули, але за першим прослуховуванням криється куди більше життєвого досвіду, цікавих ідей, неочікуваних образів, алюзій та навіть пророцтв.

Нове та улюблене

«Senbernar» — другий повноформатний альбом сексі-інді-бойз-бенду Latexfauna. Попередник «Ajahuaska» вийшов 4 роки тому. До нового альбому потрапили п’ять вже відомих синглів  — «Arktika», «Bounty», «Cherkaschyna», «Kosatka» та «Bohun», а також шість новинок — «Senbernar», «Heroes of might and magic», «Kentavr», «Vulkan», «Sequoia» та «Levada».

Присвята Богдану Уцесі, великому й доброму Сенбернару

В першій композиції альбому, одноіменній, «Senbernar», Діма Зєзюлін співає красиву та сумну історію людини, якої раптом не стало.

«Ми присвячуємо цей альбом нашому любому Богдану Уцесі, великому й доброму Сенбернару, що вивів нас із холодного й темного андерграунду до світлих і теплих людей. Ми дуже за тобою сумуємо».

Богдан Уцеха був першим менеджером Latexfauna. Він помер в серпні 2018 року, через три місяці після випуску першого альбому гурту.

Різнобарв’я образів та тем, а також жанрів в знайомій інді-обгортці

Тропічні мелодії, розслаблений вокал, приємний грув. «Senbernar» — це впізнаваний іронічний інді з різними музичними домішками. Тут є багато електроніки, фольк-елементи («Levada»), диско, фанк, чіллвейв («Heroes of might and magic») та арт-рок («Vulkan»).

Стосовно тем, фронтмен гурту Діма Зєзюлін поринає, як він саме це називає, у «внутрішній туризм». Його поетична та бурхлива фантазія давно чекає на екранізації. Хто зна, можливо пісні з альбому «Senbernar» перетворяться в комікси або короткометражки (безкоштовна ідея для конкурсів гурту, до слова).

Тільки уявіть: Іван Богун викрадає спокусливу татарочку з під носа в небезпечного хана. Ковбої цілять у прибульців. А сеттінг змінюється зі Скандинавської міфології до Прадавньої Греції, з космічних просторів до Дикого Заходу. Й це лише частина образів пісень альбому Latexfauna «Senbernar».

Що це таке? Обкладинка альбому  

Концептуальність дивини та чогось знайомого одночасно доповнює обкладинка альбому. В цьому ребусі поєднані чоловіче лібідо, грецькі міфи та ностальгія за дев’яностими-нульовими. Чим не «Senbernar»?


Альбом «Senbernar» вийшов на лейблі Moon Records 30 вересня та вже доступний для прослуховування та придбання на всіх цифрових майданчиках.

Слухати альбом: https://bfan.link/latexsfauna-senbernar

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев