Нова пісня та кліп LATEXFAUNA «ARKTIKA»: диско 70-х років та кліп від лідера гурту

Опубликовано 29 января 2021 г.

Прем’єра напередодні концертів LATEXFAUNA.


Пісня розповідає історію про науковця, що зазнав катастрофи під час експедиції на Алясці. Його з поміччю собак і магії рятує тамтешній шаман, представник корінного народу Америки, тож ліричний герой повертається додому.

Нова композиція українського інді-поп-гурту LATEXFAUNA «ARKTIKA» за звучанням суттєво відрізняється від усього попереднього матеріалу — в пісні відчувається атмосфера диско 70-х років.

40 версій аранжувань від фанів

За словами учасників гурту, працювати над аранжуванням «Арктики» було нелегко, адже понад 40 варіантів уже були написані, і це дещо морально тиснуло на музикантів.

«Я написав цю пісню ще в перший місяць карантину — у березні 2020,— згадує фронтмен гурту Дмитро Зезюлін. — Виклав акустичну версію в мережу, і вже на наступний день ми почали отримувати відеозаписи кавер-версій. Одразу прийшла ідея зробити конкурс на найкращу серед наших фанів. Переможець конкурсу виконуватиме кавер у нас на концерті. Відтак впродовж наступного місяця нам надіслали більше 40 версій “Арктики”, при тому, що ми своє аранжування ще й не починали робити».

«На мою думку, пісня Арктика вийшла однією з найкращих в історії творчості, — каже виконавчий директор гурту Борис Гінжук, тому випускати її без відео було б гріхом».

Кліп від лідера гурту

Роль продюсера та режисера кліпу узяв нас себе лідер ватаги Дмитро Зезюлін. Оператором та монтажером відео став Денис Селезньов.

Дмитро Зезюлін: «Для мене така робота в новинку, тому більшість сцен робили навмання. Ми намагалися просто бути собою і показати, як ставимося одне до одного. Прагнули до лампової атмосфери затишку і любові. Ми просто винайняли кльовий будинок на AirBnB, взяли в ренталі світло і дим, та підібрали з дому одяг, який би пасував до інтер’єру. Здається, так кліпи й знімаються».

LATEXFAUNA дасть шанс доторкнутися до зірок, адже дає Космічний концерт в HC HALL 05 та 06 лютого. Квитки за посиланням.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев