Нова пісня: ONUKA «ZENIT»

Опубликовано 26 июня 2019 г.

«Зупиніться на хвилину. Знайдіть свій напрямок руху, коли сонце буде в зеніті».


Робота над піснею «ZENIT» розпочалась одразу після виходу альбому MOZAЇКА ( березень 2018 року), і за цей час композиція зазнала чимало трансформацій. Змінювались аранжування, один за одним на трек нанизувалися семпли з серії старовинних платівок «Троїста музика», які дідусь Нати Жижченко збирав у різних частинах України.

У фінальній версії треку можна розчути чимало народних інструментів — цимбали, бандуру, дримбу, трембіту. Вже вкотре участь у роботі над піснею гурту взяв дитячий хор.

З новим синглом відкривається новий етап у дискографії ONUKA. Адже «ZENIT» — це історія про іншу сторону похмурого, а часом і химерного світу. Коли сонце досягає свого зеніту, усі тіні навколо щезають, страхи людей ховаються. Навколишнє зупиняється щодня на мить, і в цій миті сховано прекрасне. 

Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA:

«Я воліла створити пісню — на зразок старих українських веснянок. Легку, сонячну і життєствердну. Оспівати світ, у якому ми живемо, попри всі його вади та протиріччя. Зупиніться на хвилину. Знайдіть свій напрямок руху, коли сонце буде в зеніті».

Цікаво, що допрем’єрне прослуховування «ZENIT» відбулось у день літнього сонцестояння — у форматі всеукраїнської радіопрем‘єри. 21 червня опівдні відразу 15 радіостанцій одночасно підтримали трек в ефірі. Таким чином прем‘єра стала наймасштабнішим радіорелізом року.

Придбати

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев