Нова пісня: Krichuss «Тутам»

Опубликовано 9 февраля 2018 г.

Перший сингл з майбутнього ЕР.


Нова пісня киян Krichuss «Тутам» з'явилася тоді, коли фронтмен Діма Поліщук абсолютно спонтанно на цілих чотири місяці поїхав навчатися в Ригу, через що це команді довелося скасувати запланований сольний концерт.

Діма Поліщук: «Мене непокоїли суперечливі почуття: з одного боку музика — це мій сенс життя, а я так підставляю свій гурт. З іншого я просто відчував, що це все до кращого. У мене в Ризі відбулося перезавантаження. Багато їздив гуляти до Балтійського моря, знайомився з дуже цікавими людьми: поважний бізнесмен із Норвегії, дівчинка-музикант із Франції, з якою ми писали спільні треки, безпритульний, що співав Guns'n'Roses під мій акомпанемент.

«Я багато грав на вулицях, і ця музика була криком душі. Знайомився із іншими музикантами, один дуже дорослий і досвідчений сказав мені: “Друг мій, вулична музика — це або стиль життя, або обов'язкова і дуже важлива сходинка в становленні музиканта. У тебе це однозначно друге”. Він був правий. В Україну я повернувся геть іншою людиною. Саме там, на березі моря і народилася ця пісня — в цілому драйвова, але десь в глибині дуже болюча, натхненна розлукою і незамінним досвідом».

Пісня «Тутам» стала першим синглом з нового ЕР Krichuss «Без розмов», прем'єра якого відбудеться 22 квітня в столичному клубі MonteRay. А розігріє Krichuss молодий київський гурт «Ауд.238».

Krichuss

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев