Гурт Krichuss випустив EP «Без Розмов»

Опубликовано 5 марта 2018 г.

Прем’єра напередодні міні-туру.


Молодий український гурт Krichuss випустив вже третій ЕР, який отримав назву «Без Розмов».

Перший сингл з релізу, пісню «Тутам», шанувальники вже зацінили — зараз сингл знаходиться на першій сходинці чарту «НеПопса» від «Джем ФМ». Усього ж до ЕР «Без Розмов» потрапило п’ять разнопланових пісень. За словами самого вокаліста Дмитра Поліщука, ЕР вийшов не геть таким, яким його собі уявляли музиканти, а найдорожчим треком для фронтмена став одноіменний трек «Без Розмов».

«Ми думали, цей альбом буде дещо іншим — і за звучанням, і за настроєм. Вважаю, справа в тому, що запис проходив, як завжди, у дуже зжаті терміни. Як виявилося, в екстремальних умовах можна придумати дуже цікаві речі! Кожен трек — це щире послання і самим собі, і іншим людям. А чотири пісні з пятьох — про почуття.

Текст пісні “Без Розмов” був створений на березі озера у Латвії, я сидів там геть один та дивився на відображення неба у воді. Не знаю чому я часто подавлюю в собі романтику — можливо, тому що це старомодно і мало хто це цінує. Але після того вечора часто на вулицях чи в громадському транспорті я намагаюсь знайти людей с таким самим поглядом, як те озеро — чистим, світлим та трохи сумним. Іноді мені це вдається. Але дуже рідко».  

На підтримку нового ЕР команда Krichuss відправляється в міні-тур, в рамках якого з концертами хлопці заїдуть до Львову, Харкова, Дніпра, Одесси та Чернівців — рідного міста фронтмена Krichuss. Фінальною крапкою стане концерт у Києві, що відбудеться 22 квітня у клубі MonteRay.

Krichuss

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев