Нова пісня: Христина Соловій «Коала»

Опубликовано 18 августа 2020 г.

Перший сингл з майбутнього альбому.


Христина Соловій презентувала сингл «Коала», перший сингл третього альбому, який вийде восени 2020 року.

Динамічну композицію співачка створила разом із саундпродюсером Павлом Литвиненком, з яким раніше працювала над альбомом  «Любий друг».

Христина Соловій: «Пісня “Коала” майже одразу заявила про свій саунд. Подальша робота над нею — лише витончені деталі. Павло уважно і мужньо брав до уваги всі мої першочергові ідеї, а саунд, звучання інструментів, він зробив сам. Все, що ви чуєте у пісні “Коала” — це саундпродюсування Павла Литвиненка».

А ось як співачка описує саму пісню: «Ви бачили, як коали обіймають дерева? З такою силою ніжності обіймають коханих, а я ще й можу застрибнути з руками і ногами.  Коли уявляю коалу — відчуваю всеохопну ніжність і готова ділитися нею з усім світом.   Ми зараз вчимося жити у новому світі. В час, коли вже всі зрозуміли, що людські стосунки — це єдина важлива річ, яка тримає цей світ. І навіть якщо у стосунків вийшов термін придатності — ніколи не забувайте бути вдячними тим, хто розділив з вами найщасливіші миті. Життя коротке. Дива скороминущі. Цінуйте кожен момент».

Лірик-відео до пісні створила художниця Аліна Гаєва, двоюрідна праонучка  всесвітньовідомої української художниці Марії Приймаченко, та аніматор, монтажерка Крістіна Лизанець.

Фото: Таня Бундзило

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев