Номінант на «Греммі» написав пісню для Джамали

1
Опубликовано 1 февраля 2019 г.

Новий досвід для української співачки.


Всього через декілька місяців після альбому «Крила» співачка Джамала презентувала новий сингл «Solo».

Пісня написана трьома американськими сонграйтерами на чолі з саундпродюсером та композитором Брайаном Тоддом, роботи якого неодноразово отримували мультиплатиновий статус, входили в топ-5 хіт-парадів США й Великобританії, а також номінувалися на «Греммі». Серед артистів, з якими співпрацював Тодд — Келлі Кларксон, Майлі Сайрус, Rascal Flatts та інші.

Джамала:

«Працювати над цією піснею було неймовірно цікаво. Я не перестаю радіти тому, як нові технології сьогодні дозволяють писати музику з людиною, який знаходиться на іншому кінці Землі! Це був дуже цікавий досвід. Думаю, нова пісня сподобається моїм шанувальникам і в Україні, і в інших країнах».

Брайан Тодд:

«Коли ми познайомилися, я був під враженням від досягнень Джамали, було очевидно, що вона цілеспрямований і працьовитий артист. А тембр її голосу приголомшливо багатий і дуже впізнаваний. Я подумав, що ми могли б стати відмінною командою для того, щоб домогтися нових успіхів на міжнародній сцені. Пісню “Solo” ми писали спеціально для Джамали. Вона про те, що можна бути сильною навіть якщо ти одна, сама по собі. Це гімн сильних жінок».

В Україні та інших країнах Східної Європи, а також в країнах Кавказу, Середньої Азії, Греції та Ізраїлі реліз здійснює Enjoy Records, на території інших країн світу — американський лейбл 2220 Records спільно з Universal Music Group.

Apple Music

Google Play

Deezer

Spotify

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий