Магія музики: концерт-історія за мотивами «Гаррі Поттера» від LUMOS Orchestra

Опубликовано 15 ноября 2021 г.

Магічний світ Джоан Роулінг злетить з книжних сторінок та оживе у лютому в Києві.


LUMOS Orchestra (Lviv Unique and Magical Orchestra of Soundtracks) прямує до Києва на музичному експресі, щоб домчати слухачів до легендарної Школи Чарів та Чаклунства. Відправлення у магічний світ відбудеться 5 лютого о 19:00 на сцені  МЦКМ (Жовтневий Палац).

Львівський гік-оркестр повертає одне з найкращих своїх шоу: історію «хлопчика, що вижив» мовою музики. Це не просто концерт симфонічної музики із саундтреками до улюбленої саги, це — цілісна історія з сюжетом, відеорядом та інтерактивними елементами. Такі шоу спонукають забути про буденне маґлівське життя, накинути чаклунську мантію та поринути у святкові магічні пригоди.

LUMOS Orchestra — львівський оркестр, який спеціалізується на саундтреках до найрізноманітніших ігор, фільмів, мультфільмів та серіалів. Вже більш як 10 років вони роблять шоу як в українських містах, так і закордоном. У їхньому творчому доробку — тематичні шоу за мотивами «Гаррі Поттера», «Володаря Перснів», «Зоряних Воєн», «Доктора Хто», мультфільмів студії Disney, та багатьох відеоігор.

А це понад 700 саундтреків, не рахуючи сценічні відео, кліпи та записи. Особливою популярністю оркестр користується серед спільнот гіків. Вони неодноразово виступали на найбільшому попкультурному фестивалі Comic Con Ukraine, де розчулили своїм виступом не лише глядачів, а й зіркових гостей. Також LUMOS Orchestra гастролювали закордоном, виступаючи перед любителями книг, ігор, фільмів, коміксів, розробниками ігор та видатними акторами.

Кожен учасник колективу — відданий своїй справі музикант та щирий прихильник фантастичних світів, саундтреки з яких грає на сцені. Артисти скрупульозно вивчають усі деталі історій, щоб якомога правдивіше передати атмосферу улюблених творів глядача.

Допоможе створити сюжет та відчуття неповторного музичного дійства галицький камерний хор «Євшан».

Нагадуємо, Платформа 9 ¾ чекає вашого прибуття 5 лютого у Жовтневому Палаці. Усі деталі шоу та квитки за посиланням: https://concert.ua/uk/event/harry-potter-story

Подія у Facebook.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев