Організатори та артисти з 10 міст проведуть онлайн-фестиваль «Інтерсіті Live»

Опубликовано 15 апреля 2020 г.

18.04, 13:00 — 01:00. Ofliyan, Sheetel & The Good Stuff, Паліндром, Tik Tu, Sasha Boole та багато інших.


 
Культурна індустрія в період карантину затихла. Наразі, ні культурного, ні транспортного сполучення між містами немає. Під час самоізоляції єдиним зв'язком  артиста зі слухачем виявились онлайн-виступи. Але буквально за місяць стала очевидною одноманітність цих трансляцій, які не відкривають глядачеві нічого нового. 
 
Тож ряд концертних агенцій та артистів з різних міст країни вирішили об’єднатись та використати карантинний час, щоб навести культурні мости та створити масштабний онлайн-фестиваль «Інтерсіті Live — Міжміське культурне сполучення».
 
Унікальна подія транслюватиметься 18 квітня на hromadske.ua. Це буде безперервний стрім концертів, понад 25 самобутніх артистів з 10 міст країни, а також інтерв’ю з місцевими діячами культури та музичної спільноти, сюжетів про культурне життя українських міст та трансляція відео-презентацій художніх студій та концертних майданчиків. 
 
У глядачів буде змога комунікувати між собою та з артистами через коментарі на стрімінговій платформі, ставити запитання та обговорювати все, що відбувається в прямому ефірі. 
 
Трансляція відбуватиметься з 10 площадок з різних куточків країни й відкриватиме поціновувачам весь локальний колорит внутрішньої сцени 10 міст України. 
 
Наразі до фестивалю долучились такі музиканти: 
 
Паліндром (Львів)
Гудімов (Львів)
 
 
Brat (Львів)
 
Аппекс (Рівне)
Очеретяний Кіт (Вінниця)
 
Bushiko (Вінниця)
 
Pollution trio (Вінниця)
 
The Hypnotunez (Вінниця)
Присяжний (Мотор'ролла) (Хмельницький)
Шугар (Хмельницький)
Kate Soul (Хмельницький)
Ofliyan (Київ)
Sheetel & The Good Stuff (Київ)
Марія і Магдалина (сайд-проект ЦеШо) (Київ)
 
Tik Tu (Тернопіль)

MC Брехунець (Дніпро)

Teche Dnipro (Дніпро)

banned society (Дніпро) 
Alex Trip (Одесса)
 
Ocean Bloom (Одесса)
Value (Харків)
 
Мантри Керруака (Харків)
Sasha Boole (Чернівці)
Організацією дійства займаються 8 організацій з різних міст країни:
 
Київ / kontrabass promo — агенція, яка займається організацією концертів, фестивалів та арт-проектів, що поєднують в собі різні жанри сучасного незалежного мистецтва.
 
Вінниця / Plai  — організовують концерти, зустрічі, кінопокази, культурні події, співпрацюють з «Air Гоголь FEST».
 
Дніпро / Module — арт-простір у центрі Дніпра, ставший базою для розвитку творчого потенціалу молоді у сферах сучасного музичного мистецтва.
 
Львів / Лінія Втечі — є культурною агенцією Lyana Mytsko, що робить концерти та акції у Львові, співпрацює з фестивалями та мистецькими колами. З 2019 року спільно з Театром Ляльок працює над концертим простором TEATR.
 
Одеса / More Music Club —  клуб в центрі Одеси, що підтримує незалежних авторів-музикантів, альтернативну музику. Сцена More Music Club стала стартовим майданчиком для чималої кількості яскравих та самобутніх виконавців.
 
Тернопіль / Шпиталь Рекордс — студія звукозапису відома підтримкою української інді-сцени та супроводом багатьох освітніх проектів. Засновники серії літніх концертів "Ехо Парія", на тернопільському теплоході.
 
Харків / Живот — клуб, що вже більше 20 років є своєрідною меккою для неординарної, прогресивної молоді та єдиним місцем в Харкові, яке відкриває двері для найбільш експериментальних музичних стилів.
 
Хмельницький / Respublica Fest — міжнародний фестиваль музики та стріт-арту який вже 10 років відбувається в м.Кам’янці-Подільському, та з 2018 також в Хмельницькому. Фестиваль займається децентралізацією культури та створенням мистецьких проектів.
 
Стрім фестивалю відбудеться на YouTube каналі головного інформаційного партнеру заходу hromadske.ua.
 
Лінк стріму: 
 
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев