Квитковий сервіс Karabas заполонив серцями українські вулиці

Опубликовано 6 сентября 2019 г.

Червоне — то любов.


Київ заполонили серця: вони були помічені у метро, торгових центрах та кінотеатрах. Їх навіть можна побачити власними очима на міських концертах та фестивалях. Серця стали основою оновленої маркетинг-комунікації та логотипу квиткового сервісу Karabas.

Серце, яке створене за принципом золотого перетину, уособлює любов до споживача та турботу про нього. Новий символ ввібрав в себе багаторічну та кропітку працю команди над удосконаленням сервісу та усієї індустрії. За вісім років команда оператора впровадила в Україні електронний квиток і створила сервіс, який всього за лічені кліки перенесе інтернет-користувача у саме серце культурного життя країни.

«Усі зміни в нашій компанії — так чи інакше, спрямовані на розвиток усієї індустрії. Ми вдосконалили інфраструктуру електронного квитка і створили разом з кіберполіцією сайт (officialtickets.org.ua), аби кожен міг перевірити достовірність свого квитка. Ми любимо наших користувачів, а тому піклуємось про їхній комфорт та безпеку, у першу чергу», — розповів засновник Karabas.com Максим Плахтій.

Цікаво, що ребрендинг та нову комунікацію команда сервісу розробила самостійно, спираючись на принципи компанії: довіра, відповідальність, надійність та зручність. Так чи інакше, любов не може існувати без відповідальності за свої вчинки та наміри. А зручний та надійний сервіс функціонує тільки завдяки любові команди до своєї справи та користувача. Слоган компанії «Бути у серці подій» — логічне продовження ребрендингу, адже Karabas завжди поруч, у серці подій, надає можливість насолодитися моментом на повну.

Крім зовнішніх змін, сервіс також зазнає функціональних змін. З любов'ю до своїх користувачів квитковий оператор додає функції Apple Pay та Google Pay. Також у рамках ребрендингу компанія анонсує сезон знижок та підготовку великого музичного шоу, за участі українських артистів. Деталі оголосять вже зовсім скоро.

Більше про ребрендинг Karabas 

Karabas

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев