Кращі джазові концерти червня в столичному Caribbean Club

Опубликовано 10 июня 2019 г.

Олексій Боголюбов, Олексій Яровенко та харківські музиканти «Джаз у темряві».


В рамках серії концертів «Live Jazz Monday» в клубі Столичний Caribbean Club Concert Hall кращі джазмени країни подарують гостям затишні вечори в компанії якісної музики.

10 червня. Джаз у темряві

10 червня в рамках джазових понеділких на сцені Caribbean Club виступить унікальний проект «Джаз у темряві» . Незрячі музиканти віртуозно та віддано виконують відомі джазові хіти, палко відчувають та створюють власну музику. Піаніст Іван Мохій та вокаліст Генадій Суменков доведуть, що для справжньої музики не існує перепонів, а гості зможуть по-особливому пізнати джаз, слухаючи концерт у темних пов'язках на очах.


17 червня. Квартет Олексія Боголюбова

17 червня у Caribbean Club Concert Hall виступить віртуозний Квартет Олексія Боголюбова.

У виконанні квартету на чолі з відомим українським музикантом та композитором прозвучать джазові стандарти в оригінальному аранжуванні з сучасним звучанням, а також авторська джазову музику. Спеціальним гостем концерту стане юна вокалістка Анна Козаченко.


24 червня. Блюз-бенд Олексія Яровенка

24 червня Блюз-бенд актора та музиканта Олексія Яровенка представить програму авторських композицій «Bad Boy Blues», в рамках якої гості вечора почують осучаснені, але цілком витримані в блюзовому стилі твори, в яких є і фанк, і соул, і рок-н-рол.

Квитки на події

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев