Кліп ONUKA потрапив у шорт-лист Berlin Fashion Film Festival

Опубликовано 12 июня 2018 г.

Одразу в чотирьох номінаціях.


Кліп на пісню «Vidlik» гурту ONUKA заявлено в чотирьох категоріях шорт-листа Berlin Fashion Film Festival (BFFF).

Конкурс Берлінського кінофестивалю в стилі fashion щорічно збирає кращі роботи з усього світу. У цьому році журі фестивалю розглянуло 985 робіт, серед яких і відео ONUKA «Vidlik». За результатом – кліп відзначено одразу у чотирьох категоріях в шорт-листі з 150 робіт: «Кращий новий артист» (Best Emerging Artist), «Краще музичне відео» (Best Music Video), «Художник-постановник» (Production Design) і «Стайлінг» (Styling).

Цікаво, що у номінації «Краще музичне відео» робота відзначена в одній компанії з кліпами Кеті Перрі та Ry X.

Відео на трек «Vidlik» з однойменного міні-альбому групи вийшло 13 квітня 2016 року. За два роки після релізу робота зібрала понад 4 мільйони переглядів на YouTube, а сам альбом очолив європейські чарти iTunes. Кліп став першою спільною роботою групи та українського режисерки Анни Бурячкової. У роботі над продакшеном доклали зусиль Radioaktivefil, які тільки за останні роки співпрацювали з Coldplay, Foals та Паломою Фейт. Арт-дирекшн — Patoka Studio. Стиль та мейк-ап — команда Patoka Studio, ERTEQOOB.

«Круто, коли робота української команди отримує визнання за межами нашої країни. Знайти себе в шорт-листі BFFF — ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку. Так, попереду ще багато роботи. Але, коли тільки в одному місті з тобою працюють такі профі своєї справи, як Patoka Studio чи Radioaktivefilm, правда, є стимул робити свою справу з кожним днем все краще», — Ната Жижченко, фронтвумен гурту ONUKA.

7-й за рахунком BFFF відбудеться 12-13 липня у Берліні, тоді ж стануть відомі і переможці конкурсної програми.

ONUKA

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев