Illaria, Balaklava Blues, Лeв Шуров та інші заспівають у фіналі проекту «Відкривай Україну»

Опубликовано 8 октября 2019 г.

Палац Спорту, 17 жовтня, вхід вільний.


«Ідентифікація 2.0» — це фінал масштабного освітнього проекту «Відкривай Україну», в якому підлітки покажуть своє бачення реформ в країні, презентують стартапи та свіжі ідеї розвитку громадянського суспільства. 26 команд школярів з усієї країни у формі пітчингу презентують свої проекти. Підлітки, які хочуть змінювати сучасне суспільство, відкриють для відвідувачів свої ідеї та покажуть, хто насправді «run the world».

В рамках музичної програми на сцену Палацу Спорту вийдуть:

Illaria, NESPROSTA, ILCHY, ХАС, Лeв Шуров, Balaklava Blues та інші. Музиканти покажуть, як може звучати українська література. Кожен з артистів заспіває пісні на твори поетів, які вивчаються у шкільній програмі 7-11 класів. Класична українська поезія зазвучить у рок, джаз, електронній та інді музиці.

Марічка Марчик, Balaklava Blues: «Окрім того, що ми, як музиканти, розширюємо кордони та проводимо ідентифікацію українського по всьому світу, ми з Марком - сім‘я, яка виховує 4х дітей. Тож для нас особливо важлива ініціатива, яка залучає дітей в Україні до розвитку сучасного суспільства. Ми горді будемо зіграти сет на «Ідентифікації».

Лев Шуров та гурт Молодість: «Ми вдячні проекту “Ідентифікація” за можливість показати наші авторські пісні широкому колу підлітків. Сподіваємось, вони отримають потужні емоції, а для нас це буде не останній Палац Спорту!»

Вхід вільний за попередньою реєстрацією

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев