Гурт Years & Years вперше виступить в Україні

Опубликовано 3 сентября 2018 г.

Особливий День Святого Валентина.


Є така музична прикмета — ті іноземні артисти, які знімали кліпи в Києві/Україні рано чи пізно приїдуть сюди і з концертом. Цю теорію вже підтвердили Black Rebel Motorcycle Club, Foals та інші. Свіжий приклад — британське тріо Years & Years зняло в 2015 році кліп «Shine» у Пущі-Водиці під Києвом і ось сьогодні компанія Pop Corn оголосила про концерт гурту в Києві.

Виступ Years & Years заплановано на 14 лютого 2019 року у Stereo Plaza.

Продаж квитків розпочнеться 7 вересня.

Facebook-подія

На концерті в День Святого Валентина Оллі Александер, Майкі Голдсворті  та  Ерме Тюркмен презентують українським фанам хіти з дебютного альбому «Communion» та нову платівку «Palo Santo».

Створення альбому зайняло три роки. За цей час Оллі встиг розлучитися зі своїм хлопцем — скрипалем з групи Clean Bandit Майланом Амін-Смітом і пережити тиск з боку випускаючого лейбла, який вимагав ще один альбом, в якому будуть «золоті хіти». Група вчинила хитро. Вони трохи видозмінили звучання, покликали крутого продюсера Грега Керстін і зробили концептуальну платівку. Пало Санто, в поданні Александера — земля обітована. Країна, в якій, немає ніяких забобонів і дозволено все, що не заборонено.

Вся хитрість «Palo Santo» полягає в наступному: тут є хіти, але в той же час альбом звучить, як цілісна історія. Тут закладені не тільки глобальні, зрозумілі смисли, а й особисте життя Оллі, починаючи з 13 років — буллінг з боку однокласників, депресія, харчовий розлад і неприйняття оточуючими його гомосексуальністі.

Це було того варте. «Palo Santo» вийшов з ідеальним балансом — достатньо попсовий, достатньо смисловий. Веселий, але без дурні. Розумний, але без настирливого повчання. І кращої дати для презентації «Palo Santo» в Україні Years & Years вибрати не могли. Влаштувати в День всіх Закоханих справжню «love revolution»... Чому б і ні?

Years & Years Pop Corn

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев