Гурт White Lies вперше відіграє у Києві та Львові

1
Опубликовано 3 апреля 2019 г.

«He said to lose my life or lose my love».


Анонс тижня від Happy Music Group — восени в Україні виступить одна з кращих сучаних пост-панк-груп Великобританії White Lies.

29 вересня, Київ, клуб Bel’ Etage.

30 вересня, Львів, клуб Malevich.

На великих концертах британці презентують нову платівку «Five», а також виконають кращі концертні бойовики з попередніх платівок.

Після успішного дебютника «To Lose My Life...», який  одним із знакових альбомів у жанрі пост-панк-ревайвла, White Lies випустили чотири альбоми, які незмінно входили в топ-20 британського чарту, а також були добре прийняті в європейських країнах. Альбом «Five» вийшов в лютому цього року і гурт називає його записом, який відкриває нові горизонти в кар’єрі White Lies.

Попередній лейбл змушував музикантів робити радіофрендлі-пісні для нового релізу, а вони хотіли записати все так, як задумали спочатку. Розірвавши угоду, вони знайшли новий дім на інді-лейблі Play It Again Sam, на якому також випускаються Enter Shikari, Editors, Balthazar та інші.

Рішучість йти до кінця в своїх переконаннях оцінили і музичні журналісти. На агрегаторах «Album of the Year» та «Metacritic» у «Five» найвищі оцінки з усіх альбомів White Lies. За це варто подякувати не тільки наполегливості групи, але і досвіду продюсера Марка Елліса, який до цього працював з Ніком Кейвом, U2, Пі Джей Гарві таіншими.

У вересні Україна також зможе оцінити нових White Lies — як по музиці, так і за принципами.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий

Лучшие комментарии
04.04.19 20:00
2
777
Дождались)