Гурт «Тонка» відсвяткує День Народження концертом в онлайн-проекті «З дому в дім» від «Мастерской»

Опубликовано 2 апреля 2020 г.

Завтра, 3 квітня, 19:00.


 
Столичний гурт «Тонка» стане наступним гостем проекту онлайн-квартирників «З дому в дім», який минулого тижня розпочало музичне видавництво та Будинок Культури «Мастерская» разом з компанією Becherovka. 
 
Завтра, 3 квітня о 18:00 в прямому ефірі музиканти влаштують справжню вечірку, адже у квітні місяці гурт святкує свій День Народження. Крім пісень з дебютного альбому «Так треба» музиканти також виконають декілька нових пісень, випуск яких планується найближчим часом. 
 
Привітати та поспілкуватися з музикантами можна будет в чаті під час трансляції. Охочі зробити подарунок та підтримати гурт можуть внести донат у діджитал-капелюх.
 
 
Олена Карась, фронтвумен колективу: «В умовах сьогодення, коли важливо залишатися вдома і піклуватися про свій фізичний стан, саме час приділити увагу тим речам, які будуть корисними і вашому психологічному здоров’ю. Мова йде про музику. Приєднуйтесь до нас, до нашої атмосфери, якою ми залюбки поділимось. Зіграємо декілька пісень, яких ще немає на жодній з музичних платформ, так собі допрем‘єрні секретики, а також з великою радістю відсвяткуємо з вами наш День Народження! Ваша увага буде найприємнішим подарунком».
 
Перший квартирник проекту «З дому в дім» відбувся 27 квітня, виступив Mama13 – музикант, саундпродюсер і гітарист «Дорнобанди» Сурен Томасян. Подивитися трансляцію першого квартирника
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев