Прем’єра кліпу від гурту «Тонка»: Ода Києвицям та сучасна українська лірика

Опубликовано 29 июня 2021 г.

Містика, лірика і танець.


«Києвиця» — історія закоханої київської відьми, а кліп — відчуття музики та містики через танець.

Новий кліп інді-гурту «Тонка» на пісню «Києвиця» з міні-альбому «[Плач]» — це дослідження київської культурної спадщини, містика та глибока лірика про почуття.

«У кліпі ми хотіли розкрити сенс пісні «Києвиця» через красу і велич київської природи та через чуттєвий танець. Головними акцентами відео стали — танцівниця Лєна зі своєю неймовірною пластикою та величні київські пейзажі.

Режисеркою кліпу стала Аліна Маточкіна. Для нас це перша спільна робота.

За рахунок камери, що обертається можна по-іншому подивитися на пластику танцівниці та на  прості, на перший погляд, у композиції кадри. І хоч ми знімали в екстремальних умовах, навіть застрягли на машині з технікою в багнюці, зйомки були з класним настроєм і відчуттям, що всі вкладають сили в спільну справу», — розповіли учасники гурту «Тонка» про нове відео.

«У цьому кліпі немає надскладної ідеї, це більше атмосферне відео, де Лєна (танцівниця) за допомогою своєї неймовірної пластики передає зміст пісні.

Я фанат довгих кадрів і, як виявилося, Яр (учасник гурту) теж, тому ми довго не змовляючись відразу вирішили цей трек візуалізувати саме довгими протяжними кадрами. І мені дуже подобається як все вийшло в результаті», — розповіла режисерка Аліна Маточкіна.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев