Гурт «Океан Ельзи» зіграє благодійний концерт з оркестром у Києві

Опубликовано 3 января 2019 г.

Національна опера, 21 січня.


21 січня в Національній опері України за ініціативи Святослава Вакарчука відбудеться благодійний концерт групи «Океан Ельзи» у супроводі оркестру «Віртуози Києва». Кошти, зібрані з продажу квитків, спрямують на підтримку сімей та дітей загиблих захисників України.

Квитки

В цей вечір найвідоміші хіти групи (від «Друг», «Така, як ти» до «Обійми» та «Небо над Дніпром») зазвучать у супроводі витонченого струнного звуку. Також відомо, що до Києва з Вільнюсу прибуде литовський художник-освітлювач Арвідас Буінаускас, який розробив спеціальне світлове шоу для нещодавнього виступу «ОЕ» з оркестром у литовській столиці.

Святослав Вакарчук: «Ідея проведення такого концерту в Києві, вдома, народилась після нашого виступу з литовським оркестром Святого Кристофора наприкінці грудня 2018 року у Вільнюсі. Кошти, зібрані під час того виступу були передані на допомогу, зокрема, Луганському дитячому будинку, що після початку війни був переміщений та розташований в приміщеннях Сєвєродонецького інтернату.

Концерт 21 січня в Києві у Національній опері України також є благодійним і ми вирішили усі зібрані з квитків кошти передати сім’ям, дітям загиблих захисників України. Це саме ті, хто потребують нашої і моральної і матеріальної підтримки. Я вважаю, що дуже важливо забути хоч на мить про наші буденні проблеми, про передвиборчу лихоманку і решту речей, які відволікають увагу від справді важливого. Щиро сподіваюсь, що цей концерт, ця добра справа об’єднають нас усіх».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев